Belediyeler için kent fuarı yapılacak!

Belediyeler için kent fuarı yapılacak!TÜYAP Fuarcılık tarafından, belediyelerin kentsel ihtiyaçlarını karşılamak için “Kent 2010” Fuarı düzenlenecek. Katılımın ücretsiz olduğu fuar, 16-19 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek


TÜYAP Fuarcılık tarafından “KENT 2010, 14. Yerel Yönetim İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenleme, Spor Sahaları, Su, Atık Su, Çevre Teknolojileri, Altyapı ve Tesisat Fuarı” düzenleniyor. Fuar kapsamında, Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ve Marmara Belediyeler Birliği (MBB) işbirliğiyle belediyecilikle ilgili birbirinden önemli bilgilendirme programları da gerçekleştirilecek. 16-19 Aralık’ta gerçekleştirilecek fuar kapsamında düzenlenecek seminerlerde, Başbakanlık Özürlüler Daire Başkanı Bekir Köksal, Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Hayrettin Güngör, İSKİ eski Genel Müdür Yardımcısı Tevfik Göksu, Halkla İlişkiler Uzmanı Prof. Dr. Şule Erçetin ve  Kamu İhale Kurulu Üyesi Bahattin Işık seminer verecek.

Ücretsiz gerçekleştirilecek fuar ve seminer programlarına belediyelerin, Başkan ve Başkan Yardımcıları ile Park ve Bahçeler Müdürleri, Fen İşleri Müdürleri, Temizlik İşleri Müdürleri ve Çevre Müdürleri katılabilecek. Katılımcılar, Holiday Inn Otel ile Courtyard by Marriott Otel’de ücretsiz olarak ağırlanacak.

Türkiye Belediyeler Birliği ve Marmara Belediyeler Birliği işbirliğiyle düzenlenecek seminerlerde, “Satın Alma Usulleri”, “Geçmişten Günümüze Su Temini ve Çevre Sağlığı”, “Belediyelerde Halkla İlişkiler”, “Belediyelerin Sosyal Yardım Faaliyetleri”, “Ulaşabilirlik Eylem Planı ve Belediyelere Düşen Yükümlülükler” konularında eğitim ve bilgilendirme yapılacak.

Detaylı bilgi için tıklayınız