03 / 07 / 2022

Benzin ve motorinle ilgili korkunç tahmin! Tarih vererek uyarı yaptılar

Benzin ve motorinle ilgili korkunç tahmin! Tarih vererek uyarı yaptılar

Dünya Bankası tarafından yayınlanan bir raporda petrol dahil olmak üzere diğer enerji alanlarda fiyat artışının 2022 yılının tümünde süreceği belirtildi. Artışın ancak 2024'te yavaşlaması bekleniyor.SAVAŞIN ÇOK ETKİSİ VAR

Bankaya göre içinde bulunduğumuz ekonomik krizin en büyük nedenlerinden biri, Ukrayna ve Rusya arasında yaşanan savaş. Bu savaşın ekonomiye çok zarar verdiği düşünülüyor. 

Dolarda herkesten saklanan bilgi! İşte piyasalardan sızan doların bir sonraki durağı

Konutta 'fahiş fiyat'a indirim ayarı: Sahibinden satanlar yanacak!

Konut kredisi 0,99 faizle kaç lira para çekilirse bankaya kaç para geri ödeme yapılıyor! Hesap dudak uçuklattıSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.