29 / 05 / 2022

Beyaz Park Topkapı'da faiz oranları yüzde 0.69'a çekildi!

Beyaz Park Topkapı'da faiz oranları yüzde 0.69'a çekildi!

Firma: Beyaz İnşaat

Proje: Beyaz Park Topkapı

İstanbul’un en değerli bölgesi Topkapı’da nitelikli konut projesine imza atan Beyaz İnşaat’ın Beyaz Park Topkapı projesi yatırımcıların çoğunlukla tercih ettiği proje olurken, firma talebi karşılamaya yönelik avantajlı ödeme planları sunuyor.İstanbul’un en değerli bölgesi Topkapı’da nitelikli konut projesine imza atan Beyaz İnşaat’ın Beyaz Park Topkapı projesi yatırımcıların çoğunlukla tercih ettiği proje olurken, firma talebi karşılamaya yönelik avantajlı ödeme planları sunuyor. 


İstanbul’un kalbi Topkapı’da prestijli bir yaşam projesi olarak konumlanan Beyaz Park Topkapı, sağladığı yüksek prim avantajı ile konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.


Beyaz İnşaat tarafından hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı’da, projenin 3/1’i şimdiden sahiplerini bulurken bölgenin de en çok talep gören konut projesi oldu.


Firma, yatırımcıların taleplerini karşılamaya yönelik oluşturulan projede, kişiye özel vadeli ödeme seçeneklerinin yanı sıra kredili alımlarda 60 ay için 0.69 faiz oranıyla banka kredi imkânı sunuyor. 

150 milyon TL’lik yatırım bedeli ile Topkapı’nın en değerli noktasında konumlanan proje,  yaklaşık 86 bin metrekarelik inşaat alanına sahip.


İstanbul’un kalbindeki Beyaz Park Topkapı projesinde 371 konut ve tamamı dört bin metrekareyi bulan ticari üniteler yer alıyor.


LÜKS DAİRELER PEŞİN ALIMDA 415 TL BİN TL’DEN BAŞLIYOR


Aile yaşamını önemseyen ve yüksek standartlarda bir yaşam sunan Beyaz Park Topkapı’da konut fiyatları peşin ödemelerde 415 bin TL’den başlarken, projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dört tip daire seçeneği sunuluyor. Projede daireler 70 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.


Geniş peyzajı ve zengin sosyal donatılarıyla keyifli bir yaşam sunulan Beyaz Park Topkapı’da açık – kapalı yüzme havuzu, bay ve bayanlar için ayrı hamam ve sauna, fitness merkezi, çok amaçlı spor alanı, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanları yer alıyor. 


ALTERNATİFLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ SUNULUYOR


Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor. 

Beyaz Park Topkapı’da 415 bin TL’ye daire sahibi olunurken, yatırımcıya nakit ve kredili alımlarda peşin indirimi yapılıyor. Vadeli alımlarda kişiye özel ödeme kolaylığının sağlandığı projede, konut alıcıları anlaşmalı bankalar aracılığıyla 60 ay için 0.69 gibi uygun faiz oranlarıyla kredi kullanılabiliyor.

MERKEZİ LOKASYONDA YER ALIYOR

Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan Beyaz Park Topkapı lokasyonuyla da dikkat çekiyor.


Tüm ana arterlere çok yakın bir noktada konumlanan proje; Davutpaşa metro durağına 200 metre, Cevizlibağ metrobüs durağına 600 metre, Esenler Otogarı’na 3.5 kilometre, Sultanahmet’e 8 kilometre, Atatürk Havalimanına 10 kilometre, Yenikapı Deniz Otobüsü iskelesine 6.5 kilometre,  Marmaray  Zeytinburnu durağına ise 5 kilometre gibi kısa bir mesafede yer alıyor.


İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği proje, 2017 yılının Aralık ayında teslim edilecek.


Web:www.beyazparktopkapi.com


Haber Milliyet'te şöyle yer aldı


İstanbul Topkapı’da yükselen Beyaz Park Topkapı projesinde sonbahara özel avantajlı ödemele planları hazırlandı.


Beyaz İnşaat tarafından hayata geçirilen proje bölgenin yoğun ilgi gören projelerinden biri olurken, satış oranı ise yüzde 40’a ulaştı. 

Firma, yatırımcıların taleplerini karşılamaya yönelik oluşturulan projede, kişiye özel vadeli ödeme seçeneklerinin yanı sıra kredili alımlarda 60 ay için 0.69 faiz oranıyla banka kredi imkânı sunuyor. 150 milyon liralık yatırım bedeli ile Topkapı’da konumlanan proje, yaklaşık 86 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. Projede, 371 konut ve tamamı dört bin metrekareyi bulan ticari üniteler yer alıyor.


Milliyet


Haber Hürriyet'te şu şekilde yer aldı

BEYAZ İnşaat, 150 milyon lira yatırımla hayata geçirdiği Beyaz Park Topkapı projesinde kişiye özel ödeme planı sunuyor. Projenin 3'te l'i şimdiden sahiplerini bulurken kalan konutlar için kredili alımlarda 60 ay için 0.69 faiz oranı imkânı sunuluyor. 

Yaklaşık 86 bin metrekarelik inşaat alanına sahip projede 371 konut ve tamamı dört bin metrekareyi bulan ticari üniteler yer alıyor. 


Beyaz Park Topkapı'da konut fiyatları peşin ödemelerde 415 bin TL'den başlarken, projede 1+1,2+1,3+1 ve 4+1'den oluşan dört tip daire seçeneği sunuluyor. 


planı Projede daireler 70 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Geniş peyzajı ve zengin sosyal donatıları bulunan projede açık- kapalı yüzme havuzu, bay ve bayanlar için ayrı hamam ve sauna, fitness merkezi, çok amaçlı spor alanı, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanları yer alıyor.


Proje, Davutpaşa metro durağına 200 metre, Cevizlibağ metrobüs durağına 600 metre, Esenler Otogarına 3.5 kilometre, Atatürk Havalimanına 10 kilometre mesafede yer alıyor. Konutların 2017 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor. 


Hürriyet 


Haber Habertürk'te şöyle yer aldı


İstanbul Topkapı'da  Beyaz İnşaat  markasıyla hayata geçen Beyaz Park Topkapı projesinde faizler 0.69'a çekildi. Projede kişiye özel vadeli ödeme seçeneklerinin yanı sıra kredili alımlarda 60 ay için 0.69 faiz oranıyla banka kredisi imkânı sunuluyor. Beyaz Park Topkapı'da konut fiyatları peşin ödemelerde 415 bin TL'den başlarken, projede 1 + 1, 2 + 1, 3 + 1 ve 4+1'den oluşan 4 tip daire seçeneği sunuluyor. 

Yaklaşık 86 bin metrekarelik inşaat alanında konumlanan Beyaz Park Topkapı, 150 milyon TL'lik yatırım bedeline sahip


Habertürk


projeye sor