Beyaz Park Topkapı'da fiyatlar 410 bin liradan başlıyor!

Beyaz Park Topkapı'da fiyatlar 410 bin liradan başlıyor!

Beyaz İnşaat tarafından Topkapı’da inşa edilen Beyaz Park Topkapı projesi, 60 ay vadeye yüzde 0.95 oranındaki özel faiz avantajıyla satışa sunuluyor. Projedeki konut fiyatları 410 bin liradan başlıyor.
İstanbul’un merkezi bölgelerinden Topkapı’da yükselen Beyaz Park Topkapı projesi konut alıcıları tarafından büyük ilgi görüyor. Yüksek standartlarda yaşam vadeden projede fiyatlar 410 bin TL’den başlarken, 60 ay için 0.95 faiz oranıyla banka kredi imkanı sunuluyor. Topkapı’nın en değerli noktasında konumlanan, yaklaşık 86 bin metrekarelik inşaat alanına sahip proje, 150 milyon TL’lik yatırım ile yükseliyor. Beyaz İnşaat’ın projesi Beyaz Park Topkapı’da 371 konut ve tamamı 4 bin metrekareyi bulan ticari üniteler yer alıyor. Projenin 11 bin metrekaresi sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılarak sakinlerine ferah bir yaşam alanı sunacak. Proje bitiminde yaklaşık 1.200 kişinin yaşayacağı Beyaz Park Topkapı, estetik ve mimari özellikleriyle de dikkat çekiyor. İki etaptan oluşacak projenin mimarisinde Sabri Paşayiğit ve RSG İç Mimarlık’ın imzası yer alıyor.


4 tip daire

Geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip Beyaz Park Topkapı’da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan 4 tip daire seçeneği sunuluyor. Projede daireler 70 metrekareden başlayıp 210 metrekareye kadar çıkıyor. Beyaz Park Topkapı’da açıkkapalı yüzme havuzu, bay ve bayanlar için ayrı hamam ve sauna, fitness merkezi, çok amaçlı spor alanı, yürüyüş yolları, koşu parkurları ve çocuk Oyun alanları bulunuyor. İnşaatın hızla devam ettiği proje, 2017 yılının aralık ayında teslim edilecek.


410 bin TL’den başlıyor

Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor. Kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan Beyaz Park Topkapı’da fiyatlar 410 bin TL’den başlıyor. Projede cazip fiyatlarla daire sahibi olunurken, alternatif ödeme planlarıyla da ödeme kolaylığı sağlanıyor. Anlaşmalı bankalar aracılığıyla 60 ay için 0.95 gibi uygun faiz oranlarıyla kredi kullanılabiliyor.


Ulaşımın merkezi

Topkapı’da yükselen proje, ulaşım açısından da avantajlı bir konumda yer alıyor. Tüm ana arterlere çok yakın bir noktada konumlanan proje; Davutpaşa metro durağına 200 metre, cevizlibağ metrobu¨s durağına 600 metre, esenler Otogarı’na 3.5 kilometre, Sultanahmet’e 8 kilometre, Atatu¨rk Havalimanı’na 10 kilometre, Yenikapı Deniz Otobu¨su¨ iskelesine 6.5 kilometre,  Marmaray  Zeytinburnu durağına ise 5 kilometre mesafede yer alıyor. 


Milliyet 

Bu haber Sabah Gazetesi'nde şöyle yer aldı:Beyaz İnşaat tarafından Topkapı'da inşa edilen Beyaz Park Topkapı'da yeni bir kampanya başlatıldı. Proje kapsamında 60 ay vadeli yüzde 0.95 faizle konut sahibi olunabiliyor. Yaklaşık 86 bin metrekare inşaat alanına sahip Beyaz Park Topkapı'da 371 konut ve 4 bin metrekarelik ticari üniteler yer alıyor. Projede fiyatlar 410 bin liradan başlıyor. Teslimden sonra bin 200 kişinin yaşaması planlanan proje 150 milyon liralık yatırımla hayata geçiriliyor. Projede daireler 70 metrekareden başlayıp 210 metrekareye kadar çıkıyor. Beyaz Park Topkapı'da açık - kapalı yüzme havuzu, bay ve bayanlar için ayrı hamam ve sauna, fitness merkezi, çok amaçlı spor alanı, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanları bulunuyor.Sabah