Beyazevler Nisan'da teslim!

Beyazevler Nisan'da teslim! Beyazevler Nisan'da teslim!

İstanbul'un hızla gelişen bölgesindeki evler lüks fırsatlar sunuyor.İstanbul'un hızla gelişen bölgesi Pendik- Kurtköy'de inşa edilen Beyazevler, temiz havası, stratejik noktalara yakınlığı ve ulaşım kolaylığıyla yeni kentsel projelere örnek olma özelliği taşıyor.

Arkon-Teminat-Hazar İş ortaklığı tarafından yapımı gerçekleştirilen Beyazevler, 10 bin 400 metrekare alan üzerinde beş ve on katlı toplam 4 blokta 156 konuttan oluşuyor. Beyazevler' de 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde 56 metrekare ve 157 metrekare arasında değişik büyüklükte konutlar bulunuyor. Tek etap halinde inşa edilen projenin 2009 Nisan ayında tamamlanması planlanıyor.

VIA/PORT'A 1 KİLOMETRE

Avrupa'nın ve Türkiye'nin outlet konseptli en büyük alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan Via/Port'a 1.3 km uzaklıkta bulunan Beyazevler, Koç İlköğretim Okulu ve Lisesi, Sabancı, Okan ve Alarko Üniversitesi, Anadolu John Hopkins Hastanesi'ne çok yakın bir mesafede yer alıyor.

Proje konumu dolayısıyla Tem Otoyolu'na 4 km, E5 Karayolu'na 15 km uzaklıkta. Yakın gelecekte  Marmaray  Projesi'yle birleşecek Sabiha Gökçen Havaalanı ve Pendik Hızlı Feribot ve deniz otobüsü iskelesi sayesinde İstanbul'un her yerine kolay ve hızlı gitme olanağı sağlıyor.

PRİM YAPMASINI BEKLEYİN

Projede 113 bin YTL'den başlayan fiyatlar konutların konum ve büyüklüğüne göre 267 bin YTL'ye kadar çıkıyor. Binaların mart ayı itibari ile satışa çıkarıldığını ve yüzde 50'sinin satıldığını belirten Arkon İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Kalsın, "Kurtköy İstanbul'da gelişmeye en açık ve projelendirilmiş bir bölge. Beyazevler Projesi İstanbul'un daha iç kesiminde olsaydı metrekare fiyatı 4 veya 5 katı olurdu. Dolayısıyla buradan alınacak bir daire kısa süre içerisinde değer kazanacak" dedi.

Bugün