Beylikdüzü İnnovia Park adres bilgileri!

Beylikdüzü İnnovia Park adres bilgileri!


Firma: Yeşil GYO

Proje: İnnovia Park


Yeşil GYO imzasıyla Beylikdüzü'nde yer alan İnnovia Park daire fiyatları 2+1'ler için 99 bin liradan başlıyor. Beylikdüzü İnnovia Park adres bilgileri için haberimizi inceleyebilirsiniz...İnnovia Park projesi Beylikdüzü'nde yer alıyor.  Yeşil GYO  tarafından hayata geçirilen ve 45 bin metrekare arsa alanının üzerinde yükselen İnnovia Park projesinde 14 bin adet konut yer alıyor.


 İnşaat alanı 200 bin metrekareye ulaşan İnnovia Park 'ta 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak konut altenatiferi mevcut. İnnovia Park satılık daire fiyatları minimum 99 bin liradan başlıyor. Ayrıntılı olarak İnnovia Park daire fiyatları daire tiplerine göre şöyle: 


İnnovia Park daire fiyatları: 


İnnovia Park satılık daire fiyatları 'na göre  oda 1 salon daireler 99 bin lira, 2 oda 1 salon daireler 139 bin lira, 3 oda 1 salon daireler 225 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. İnnovia Park satılık daire fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi 0212 414 08 00 numaralı telefondan edinebilirsiniz.


İnnovia Park ödeme bilgisi dahilinde daire tutarının tamamı peşin ödenerek alım yapılabiliyor. Diğer seçenekte konut bedelinin yüzde 30'u peşin ödendikten sonra kalan yüzde 70'lik kısım için 100 aya kadar faizsiz vade yapılıyor. 


İnnovia Park teslim tarihi 2015 yılının Ekim ayı olarak belirlendi. 


İnnovia Park 'ta konut sahipleri için Zen şelaleleri, fitness-spa alanı, yürüme, bisiklet ve koşu yolları, basketbol, tenis ve voleybol sahaları, bisiklet park alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları ve seyir terasları gibi imkanlar yer alıyor. Beylikdüzü İnnovia Park adres bilgileri 'nin ayrıntıları şöyle: Beylikdüzü İnnovia Park adres bilgileri: 


Beylikdüzü İnnovia Park adres bilgileri: Cumhuriyet Mahallesi, Hürriyet Caddesi, No:23 Beylikdüzü-İSTANBUL


Beylikdüzü İnnovia Park adres bilgileri ve telefon: 0212 414 08 00


Web: http://www.yesilgyo.comBeylikdüzü İnnovia Park adres bilgileri  kroki: 


Beylikdüzü İnnovia Park adres bilgileri!


Telefon:0212 414 08 00

Web adresi:http://www.yesilgyo.com

Gülay ODABAŞI/Emlakkulisi.com


projeye sor