Beytepe Konakları'nda fiyatlar 300 bin YTL'den başlıyor

Beytepe Konakları'nda fiyatlar 300 bin YTL'den başlıyor2008'nin Aralık ayında teslim edilecek Beytepe Konakları'nda fiyatlar 300 bin YTL ile 750 bin YTL arasında değişiyor.


Yılpaş İnşaat tarafından İzmit Gebze'de yapılan Beytepe Konakları 11 bin metrekare ala üzerinde toplam 6 bloktan oluşuyor. Her blokta 4 adet bahçe katı, 8 adet normal kat ve 4 adet çatı dubleks olmak üzere 16 dairenin bulunduğu sitede toplamda ise 110 konut yer alıyor. 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 tipinde normal ve dubleks konutların net büyüklüğü ise 150 metrekare ile 412 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Beytepe Konakları'nda daire fiyatları 300 bin YTL'den başlıyor, 750 bin YTL'ye kadar çıkıyor. Peşin alımlarda indirimlerin yapıldığı projede 100 YTL'ye 36 ay vade farksız taksit yapılıyor. 2007 Mayıs'ta inşaatına başlanan projenin 2008 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor. Beytepe Konakları'nda 1 yıl bakım garantisi de veriliyor. Projede çocuk oyun alanı, gezinti terası, yüzme havuzu ve fitness merkezine yer verilirken, yüzede 60'lık alan da peyzaj düzenlemesine ayrılmış. Dairelerin ısıtma sistemi bireysel kombiyle çzülürken, otopark sorunu ise her daire için özel kapalı otopark ile ortadan kaldırılmış.

Beytepe Konakları Proje Müdürü Cihan Calp, depreme karşı güvenlik önlemlerinin alındığı Beytepe Konakları'nda, yoğunlaştırılmış beton ve demir uygulamalı özel deprem odalarının bulunduğunu söyledi. Dairelerin köşelerine yerleştirilen bu odaların 30 santimetre genişliğinde duvarları bulunduğunu belirten Calp, şunları söyledi: “Binanın bir parçası olan bu duvarları alttan ve üstten kirişlerle çekirdeğe bağlanıyor. Yani muhtemel bir depremde yoğunlaştırılmış beton ve demir uygulamalı bu duvarların devrilmesi söz konusu değil. Her dairede standart olarak 14 metrekare büyüklüğündeki bu odalar insanların güvenliği için büyük önem taşıyor. Ancak deprem odası olmasa bile binalarımızı 8 şiddetindeki bir depremde zarar görmeyecek şekilde inşa ediyoruz.”

www.yilpasinsaat.com
Tel: 0 262 641 45 27

Milliyet Emlak