Big Chefs 36'ncı şubesini One Tower AVM'de açtı!

Big Chefs 36'ncı şubesini One Tower AVM'de açtı!

Ankara'da doğan ve farklı tarzı, sıcak atmosferi ve özel lezzetleriyle ünü ülke dışına yayılan Big Chefs'in 36'ncı şubesi, One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde kapılarını açtı.Ankara'da doğan ve farklı tarzı, sıcak atmosferi ve özel lezzetleriyle ünü ülke dışına yayılan Big Chefs'in 36'ncı şubesi, One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde kapılarını açtı. Açılışa, Big Chefs markasının kurucusu Gamze Cizreli, İTO Yatırım ortaklarından Ahmet Pelit, One Tower AVM Big Chefs İşletmecisi Pınar Pelit ve çok sayıda davetli katıldı. Ankara'dan başladıkları Big Chefs yolculuğunda bugüne kadar önemli başarılara imza attıklarını kaydeden markanın kurucusu Gamze Cizreli, 'en güzel' şubelerinin açılışını One Tower AVM'de yaptıklarını ifade etti. Tavan yüksekliğinden, ferah camlara; konumundan, cephe genişliğine kadar mekanın tüm detaylarını çok beğendiğinin altını çizen Cizreli, "Samimi ortamımızın yanı sıra Big Chefs'i Big Chefs yapan en önemli özelliklerimizden biri Türk mutfağına sahip çıkıyor olmamız. Yerel lezzetlerimizi batı dokunuşlarıyla harmanlıyoruz. Yeni şubemiz ise bence şimdiden en güzel Big Chefs oldu" dedi. 

"Gece gündüz çalıştık" 

İşletmeci Pınar Pelit ise yaklaşık 4 ay boyunca gece gündüz çalıştıklarını ancak bu yoğun çalışmanın karşılığında içlerine sinen, misatirlerin keyifle zaman geçirebilecekleri, buluşma noktası olacak bir mekan oluşturmayı başardıklarını belirtti. 

One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ni hayata geçiren İTO Yatırım'm ortaklarından Ahmet Pelit de Big Cheis'in konumuyla da dikkati çektiğini kaydederek, şunları söyledi: "AVM'nin en güzel yerlerinden biri olduğu için burayı çok beklettik. Çok sayıda farklı alternatifi eledikten sonra, Ankara'nın yeni merkezlerinden One Tower AVM'nin Big Chefs'le çok iyi bir ikili olacağını, birbirlerine çok yakışacağını düşündük. Ankara'dan çıkan en özel markayı, Ankara'nın en özel AVM'siyle bütünleştirdik." 
Milliyet AnkaraHaber Habertürk  Ankara  Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


TÜRKİYE'nin yeme- içme kültüründe önemli bir yere sahip Big Chefs, Ankara'da büyümeye devam ediyor. Firma, Ankara'da 5. şubesini One Tower'da hizmete açtı. Yaza özel yenilenen menüsü ve Gaziantep'in en özel lezzetleriyle hazırlanan özel Antep menüsüyle her damak zevkine hitap eden mekan, güne keyif katan kahvaltılardan birbirinden leziz burgerlara, taptaze salatalardan cızırdayan ızgara lezzetlerine, iştah kabartan makarna ve pizzalardan güne tat katan tatlılara kadar uzanan birçok seçenek sunuyor. Big Chefs, One Tower'da açtığı yeni şubesiyle, damaklarda unutulmaz tatlar bırakan lezzet yolculuğuna devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen açılışa markanın sahibi iş kadını Gamze Cizreli de katıldı.


Habertürk Ankara