Bimeks 138. mağazasını Ankara'da açtı!

Bimeks 138. mağazasını Ankara'da açtı! Bimeks 138. mağazasını Ankara'da açtı!

Türkiye’de teknoloji perakendecisi denilince ilk akla gelen mağazası Bimeks, Ankara'da 9. mağazasını açtı. Bu kapsamda Bimeks, Ankara’da 9., Türkiye genelindeyse 138. mağazasını Ostim 100. Yıl Bulvarı’nda açtıTürkiye’nin ilk teknoloji perakendecisi bimeks, Ankara’daki 9. mağazasını Ostim’de teknoloji severlerin hizmetine açtı.

Teknoloji perakendecisi Bimeks, büyüme stratejisini istikrarla sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Bimeks, Ankara’da 9., Türkiye genelindeyse 138. mağazasını Ostim 100. Yıl Bulvarı’nda açtı. Açılışa Bimeks İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmed Akgiray, Bimeks Satış Koordinatörü Murat Kurtoğlu, Bimeks İcra Kurulu üyesi Muhittin Şenel ve Bimeks Pazarlama Direktörü İbrahim Öngü katıldı. Teknolojinin son ürünlerini görmek ve indirimli fiyatlarla satın almak isteyen vatandaşlar mağaza açılışında uzun kuyruklar oluşturdu. Mağazanın açılmasıyla birlikte vatandaşlar indirimli alışveriş yapmanın keyfini yaşadı. Mağazada beyaz eşya, ev aletleri grubu ürünleri ve elektronik grubu ürünleri müşterilerin beğenisine sunulacak.


Bimeks İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmed Akgiray, Bimeks olarak Ostim’de ilk, Ankara’da ise 9. mağazanın açılışını yaptıklarını belirterek, “Burada Bimeks’in geniş ürün yelpazesinde bulabileceğiniz buzdolabından oto radyoya kadar bütün ürünleri müşterilerin hizmetine sunuyoruz. Biz yatırımlara devam ediyoruz. Özellikle ülkemizin geçtiği 15 Temmuz badiresinden sonra. Bu ülkenin yerli ve milli bir teknoloji firması olarak 1 hafta içinde 4 mağaza açmış olacağız ve bu 138. mağazamız. Dün bir Zonguldak mağazasının açılışını yaptık, önümüzdeki hafta Çanakkale ve Karadeniz Ereğli mağazalarımızı açıyoruz. Biz, bu ülkeye yatırım yapmaya, istihdam yapmaya devam ediyoruz, devam edeceğiz. Ülkenin geleceğinin de aydınlık olduğuna inanıyoruz, bizim sektörümüzün de geleceğinin aydınlık olduğuna inanıyoruz. Teknoloji perakendeciliğine ilk başlayan firma olarak sapasağlam yolumuza devam ediyoruz milletimize ve devletimize güvenerek. İnşallah Ostim’deki vatandaşlarımıza, Ankara’daki vatandaşlarımıza 9. mağazamız hayırlı uğurlu olur” dedi.Milliyet