28 / 05 / 2022

Bitcoin Eylül'den beri ilk kez 40 bin doların altına düştü!

Bitcoin Eylül'den beri ilk kez 40 bin doların altına düştü!

Kripto para piyasalarında panik havası devam ediyor. En yüksek hacimli varlık olan Bitcoin, hızla değer kaybediyor...Ethereum da dibi gördü

Kripto para piyasasının en yüksek hacimli ikinci varlığı olan Ethereum, 3 bin dolar seviyesinin altına düştü. Günlük bazda fiyat hareketleri değerlendirildiğinde Ethereum’da yaşanan değer kaybının yüzde 6’yı aştığı görüldü.

Bitcoin Eylül den beri ilk kez 40 bin doların altına düştü!

Ethereum, geçtiğimiz Aralık ayında kritik bir ayrışma ve yükseliş sergilemişti. Kasım ayını son günlerinde atağa geçen Ethereum, tarihi rekoruna yakınlaşmıştı. Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.