03 / 12 / 2023

Bitcoin son 1 haftanın en yüksek seviyesinde!

Bitcoin son 1 haftanın en yüksek seviyesinde!

Kripto paraların şahı olarak bilinen Bitcoin son 1 haftanın en yüksek seviyesine yükseldi. Peki Bitcoin'de son durum ne? Bitcoin ne kadar oldu? İşte merak edilen soruların yanıtları...Küresel hisse senedi ve değerli metal fiyatlarında görülen toparlanma yatırımcılar tarafından merak edilen ve araştırılan kripto paralara özellikle de kripto paraların şahı olarak bilinen Bitcoin'e de yansdı. 
Kripto paraların şahı olarak bilinen Bitcoin son 1 haftanın en yüksek seviyesine yükseldi. Peki Bitcoin'de son durum ne? Bitcoin ne kadar oldu? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Açıklanan resmi rakamlara göre, en çok gündeme gelen kripto paralar arasında yer alan Bitcoin fiyatı bugün 20 bin dolar seviyesini geçerek son 1 haftanın en yüksek seviyesine çıkmış oldu.

Bitcoin son 1 haftanın en yüksek seviyesinde!

Milliyet'te yer alan habere göre, dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin şu sıralarda 24 saat öncesine göre yüzde 6,80 artışla 20167,85 seviyesinden işlem görüyor. Konu ile ilgili olarak aktarılan son dakika detaylarına göre, Ethereum fiyatı da yüzde 7 civarında artış gösterdi ve 1389,75 dolar seviyelerine çıktı.

Peki analistler yaşanan gelişmeler ile ilgili neler söylüyor? Analistler kripto paralar ile ilgili neler diyor? İşte konu ile ilgili son dakika açıklamaları...

Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön