09 / 08 / 2022

Bitcoin'de Fed depremi!

Bitcoin'de Fed depremi!

ABD Merkez Bankası'nın (Fed) aldığı kararlar sonrasında Bitcoin önderliğinde başlayan düşüş devam ediyor. Kripto para birimi Bitcoin başta olmak üzere sanal paralar düşüşe geçti. Milliyet'te yer alan habere göre;  dünyanın önde gelen merkez bankalarının para musluklarını kapatmaya başlaması spekülatif yatırımları da etiketledi.

Bitcoin de Fed depremi!

Bitcoin 10 Kasım'da 69 bin dolardan işlem görürken düne kadar yüzde 30'a yakın düşüş yaşadı ve 46 bin dolar civarına düştü.Bazı analistler düşüşün geçici olduğu görüşünü düşünürken bazı analistler de ABD Merkez Bankası'nın (Fed) adımlarını tersine çevirmesiyle kripto paralarda düşüşün sürebileceğini öne sürüyor.

Bitcoin 47 bin dolara geriledi!Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.