Bitlis'te cadde ve sokaklar yenileniyor!

Bitlis'te cadde ve sokaklar yenileniyor! Bitlis'te cadde ve sokaklar yenileniyor!

Bitlis Belediyesi, kent genelinde bulunan cadde ve sokaklarda başlatılan yol yapım ve düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.Bitlis Belediyesi, kent genelinde bulunan cadde ve sokaklarda başlatılan yol yapım ve düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.


Belediye Encümenleri Besim Alp ve Mahmut Özügüzel ile birlikte incelemelerde bulunan Hüseyin Olan, çalışmalar bittiğinde çok kaliteli bir yolun ortaya çıkacağını belirtti. Olan, “Bir süredir belediyemiz yol çalışmaları ile ilgili Bitlis’te sahada. Bunun ilk aşaması Yükseliş ve Hersan mahallelerinde yaptığımız bir yol çalışmasıydı. Çok ciddi eksiklik olarak gördüğümüz bir noktaydı. Yolun ciddi sorunları vardı. Yol konusunda da bir rahatlama sağlayacağını düşünüyorum” diye konuştu.


Saidi Kurdi Caddesi’ndeki çalışmaları yerinde inceleyen Bitlis Belediye Eşbaşkanı Hüseyin Olan, yıllarca yapılmayan yolları Bitlis Belediyesi olarak kısa sürede tamamlamayı hedeflediklerini belirterek, zaman içerisinde geçmişte yıllarca yapılmayan yolları, kısa sürede tamamlama gayreti içerisinde olduklarını sözlerine ekledi.


Milliyet