Bizim Evler 6 projesinde altı ay erken teslim fırsatı!

Bizim Evler 6 projesinde altı ay erken teslim fırsatı! Bizim Evler 6 projesinde altı ay erken teslim fırsatı!

İhlas Yapı, Bizim Evler 6’yı söz verilen süreden altı ay öne çekerek yatırımcıya yeni bir fırsat sunuyor. ‘Şimdi al, Mayıs’ta taşın’ avantajı ile sunulan proje, konut alıcıları tarafından büyük ilgi görüyor.
Devlet yatırımları ile mega projelerin kesiştiği bir noktada yer alan ve Ispartakule’yi Bizim Evler’ le donatan İhlas Yapı, yatırım adresi konumundaki bölgede güvenli liman arayanların ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Ispartakule’de inşa ettiği 5.500 konutla bölgenin lideri konumunda olan İhlas Yapı erken teslimi bir klasik haline getirdi.  Firma, bölgedeki altıncı projesi Bizim Evler 6’yı söz verilen süreden 6 ay öne çekerek Mayıs 2016’da teslim edecek. Gökkuşağı renklerinin kullanıldığı dış cephesi, teraslı daireleri ve mimarisi ile Bizim Evler 6, bölgede dikkat çeken proje olarak öne çıkıyor. 

Cadde boyu alışveriş dükkânları konseptini Bizim Evler 6 projesinde de devam ettiren İhlas Yapı, bölge halkının ihtiyaçlarına cevap vermek üzere planladığı projesinde ayrıca 160 cadde mağazası yer alıyor. Ispartakule Metro durağının hemen önünde açılışa hazır dükkanlar 45 metrekare ile 1.000 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

AİLELERİN ÖNCELİKLİ TERCİHİ

Proje, 120 dönümlük arsa alanı ile site sakinlerine daha geniş peyzaj, sosyal yaşam ve spor alanları sunuyor. Bizim Evler 6’da bulunan üç adet kapalı yüzme havuzu, fitness salonları, sauna, Türk hamamı, buhar odaları, koşu ve bisiklet parkurları,  açık hava sineması, basketbol, futbol ve voleybol sahaları, göletleri, şelaleleri, seyir terasları, anaokulu, ilkokulu, kreşi ve mescidiyle aile öncelikli modern yaşam yatırımcılara sunuluyor.

METRO DURAĞI KAPISINA GELİYOR 

Ispartakule Metro durağının önünde yer alan Bizim Evler 6, şehir içi ulaşım açısından avantajlı konumuyla dikkat çekiyor. 

Kabataş, Mecidiyeköy, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey - Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir hattında ulaşım imkanı sağlayacak Metro hattı ile Ispartakule’den şehrin her noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek.  Marmaray  ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu da projeye çok yakın bir noktada yer alacak.

İnşaatları devam eden; Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı yolları, yeni metro ve banliyö tren hatları, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yer alması, Bizim Evler’i cazibe merkezi haline getiriyor.  Firma ayrıca, 365 gün açık tutulan satış ofisi ile projeye ilgi gösteren konut alıcılarına kesintisiz hizmet veriyor.

 30 AY VADE FARKSIZ ÖDEME KOLAYLIĞI SAĞLANIYOR

Bizim Evler 6’da  yatırımcıya 30 ay vade farksız ödeme kolaylığı sağlanırken proje, Mayıs 2016’da teslim edilecek.  60 aydan 120 aya kadar alternatifli ödeme planlarının da sunulduğu projede 60 ay için 0.81, 120 ay için 1.02 ile kredi kullanılabiliyor.

Geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip Bizim Evler 6’da daireler, 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiyor. 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve teraslı daire tiplerinin yer aldığı proje, 1.661 konut ve 160 cadde mağazasından oluşuyor.

Kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan Bizim Evler 6’da fiyatlar ise 461 bin TL’den başlıyor.

İhlas Yapı, inşa çalışmaları tüm hızıyla süren Bizim Evler 7’nin konut teslimlerini ise 2017’nin ilk yarısında yapacak.


Web: http://www.bizimevler.com.tr/bizimevler6/index2.phpHaber Hürriyet Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


ISPARTAKULE'DE inşa ettiği markalı konut projeleriyle tanınan İhlas Yapı, Bizim Evler 6 konut projesinde teslimleri öne çekti. Projede evler Mayıs 2016'da teslim edilecek. Bizim Evler 6'da daireler, 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiyor. 2+1,3+1,4+1, 5+1 ve teraslı daire tiplerinin yer aldığı proje, 1.661 konut ve 160 cadde mağazasından oluşuyor. Fiyatlar ise 461 bin TL'den başlıyor. Projede bölge halkının ihtiyaçlarına cevap vermek üzere planlanan 160 cadde mağazası da yer alıyor. Ispartakule Metro durağının önünde açılışa hazır dükkanlar 45 metrekare ile bin metrekare arasında değişiklik gosteriyor. Bizim Evler 6'da yatırımcıya 30 ay vade farksız ödeme kolaylığı sağlanırken proje, Mayıs 2016'da teslim edilecek. 60 aydan 120 aya kadar alternatifli ödeme planlarının da sunulduğu projede 60 ay için 0.81,120 ay için 1.02 ile kredi kullanılabiliyor. 


HürriyetHaber  Ekonomi Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


Ispartakule'de inşa ettiği 5500 konutla bölgenin lideri konumunda olan İhlas Yapı, erken teslimi bir klasik haline getirdi. 


Firma, bölgedeki altıncı projesi Bizim Evler 6'yı, söz verilen süreden 6 ay öne çekerek Mayıs 2016'da teslim edecek. Fiyatların 461 bin TL'den başladığı Bizim Evler 6'da; 30 ay vade farksız ödeme kolaylığı sağlanırken, 60 ay için yüzde 0.81, 120 ay için yüzde 1.02 oran ile kredi kullanılabiliyor.

 

Gökkuşağı renklerinin kullanıldığı dış cephesi, teraslı daireleri ve mimarisi ile Bizim Evler 6, bölgede dikkat çeken proje olarak öne çıkıyor. Cadde boyu alışveriş dükkânları konseptini Bizim Evler 6 projesinde de devam ettiren İhlas Yapı'nın projesinde 160 mağaza yer alıyor. 


Ispartakule metro durağının hemen önünde bulunan proje; üç adet kapalı yüzme havuzu, fıtness salonları, sauna, Türk hamamı, buhar odaları, koşu ve bisiklet parkurları, basketbol, futbol ve voleybol sahaları, göleüeri, şelaleleri, seyir terasları, okulları ve mescidi ile aile hayatı sunuyor. Kabataş, Mecidiyeköy, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey-Halkalı, Bahçeşehir hattında ulaşım imkanı sağlayacak metro ile, şehrin her noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabiliyor.Ekonomi GazetesiHaber Dünya Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


 İhlas Yapı tarafından Ispartakule'de inşa edilen Bizim Evler 6 projesinin teslim tarihi söz verilen süreden altı ay öne çekilerek Mayıs 2016'da erken teslim ediliyor. Şimdi al, Mayıs'ta taşın' avantajı ile sunulan Bizim Evler 6'da daireler, 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiyor. 2+1,3+1.4+1,5+1 ve teraslı daire tiplerinin yer aldığı proje, 1.661 konut ve 160 cadde mağazasından oluşuyor. 


DünyaHaber Habertürk Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


İstanbul Ispartakule'de Bizim Evler 6'yı inşa eden İhlas Yapı, teslimatını altı ay önce çekti. Şirket, 'Şimdi al, mayısta taşın' kampanyası başlattı. Proje içinde 160 cadde mağazası bulunuyor. Dükkânların büyüklüğü ise 45 ile 1.000 metrekare arasında değişiyor.  Bizim Evler 6'da daire fiyatları 461 bin liradan başlarken şirketin inşaatı devam eden projesi Bizim Evler 7'nin teslim tarihi ise 2017'nin ilk yarısı. 


Habertürk