Bodrum Paramount Otel'in el değiştirme serüveni!

Bodrum Paramount Otel'in el değiştirme serüveni!Türkiye’de kiralardan en fazla gelir elde eden listesinde ilk 100 arasında yer alan Atilla Uras tarafından 2012 yılında 110 dönüm büyüklüğündeki arazide inşa edilen Bodrum Paramount Otel gündemde merak edilmeye başlandı.


Türkiye’de kiralardan en fazla gelir elde eden listesinde ilk 100 arasında yer alan Atilla Uras tarafından 2012 yılında 110 dönüm büyüklüğündeki arazide inşa edilen Bodrum Paramount Otel'in el değiştirme serüveni merak ediliyor. 

Sözcü Gazetesi'nde yer alan habere göre; son günlerde oldukça merak edilen ve gündemden düşmeyen Bodrum Paramount Otel'in el değiştirme serüveni 2017 yılında Turan Avcı'yla başladı. 

Bodrum Paramount Otel

Ülkenin gündemine yerleşen lüks otel, Bodrum'da Torba Zeytinlikahve kesiminde 110 dönüm büyüklüğe sahip olan makilik alanda hayata geçirildi. 2013 yılında otel Atilla Uras tarafından Savoy ismi verilerek açıldı. 

Milas Bodrum Havalimanı'na 20 dakika, Bodrum şehir merkezine ise 10 dakika uzaklıkta konumlanan Bodrum Paramount Otel'de 80 deluks villaya ve suite, 54 yüzme havuzlu villaya, üç adet yüzme havuzu 12 odalı SPA merkezine yer verilirken; Türk hamamları, sauna ve birçok ünlü markanın mağazaları da bulunuyor.

Bodrum Paramount Otel

33 bin 400 metrekare inşaat alanı kullanılarak inşa edilen otelin sahilinde bulunan kayalık kesim plaj haline getirildi. Böylece Türkiye'nin Malpleri oldu. 

NİCOLE KİDMAN'LI AÇILIŞ

Marmarabank’ın eski Yönetim Kurulu Başkanı olan Atilla Uras, oteli işletmeciye devretti. Otelin ismi, Jumeriah ve The Bodrum By Paramount Hotel şeklinde değiştirildi. 

Bodrum Paramount Otel

Jumeriah ve The Bodrum By Paramount Hotel'i 2017 yılında Vogue Otel'in sahibi olan turizmci Turan Avcı satın aldı. Ünlü Hollywood yıldızı Nicole Kidman da otelin açılışna katıldı. Açılış töreninde Turan Avcı'nın yeğeni Cem Avcı, tesisin 90 milyon dolar bedelle satın alındığını dile getirdi.

Atilla Uras kimdir?