Bohem yaşam tarzını evinizde yaşayın!

Bohem yaşam tarzını evinizde yaşayın!

Değişik kültürlere, seyahat etmeye ve antika eşyalara meraklıysanız evinizi de mutlaka buna uygun olarak dekore etmelisiniz. Ruhunuzu yansıtan bir ev dekorasyonu yaşam tarzınız için oldukça önemlidir.Değişik kültürlere, seyahat etmeye ve antika eşyalara meraklıysanız evinizi de mutlaka buna uygun olarak dekore etmelisiniz. Ruhunuzu yansıtan bir ev dekorasyonu yaşam tarzınız için oldukça önemlidir.


Etnik ev dekorasyonu için seyahat ettiğiniz ülkelerden satın aldığınız o ülkenin ya da şehrin kültürünü yansıtan objeler, tablolar ve çeşitli dekorasyon ürünleri ile evinizde bohem havasını yakalamanız mümkün.


Hepimiz için evlerimiz huzuru yakalamak istediğimiz bir mekan. Bu huzuru evimizin dekorasyonunu buna uygun bir şekilde yaparak kolaylıkla yakalayabiliriz. Bohem stili ile etnik ev dekorasyonu oluşturabiliriz.


Bu tarzı yakalamak için birbirine zıt olan kontrast renkleri bir arada kullanmalıyız. Örneğin etnik tarzı yansıtan bir yatak örtüsü satın aldığımızda buna çok zıt bir rengi perdelerimiz de kullanabiliriz.


Eski halılar ve eskitilmiş dekorasyon ürünleri, abajurlar ve çerçeveler ile evinizde bu havayı estirmeniz mümkün.


Aynı zamanda eski bir eşyayı çağımızın modasına uygun modern bir eşyayla kombineleme sanatı olan bohem stilini yakalamak aslında hiç zor değil.


Işıklandırma sisteminiz ve avizeler yerine kullanacağınız abajurlar size bu konuda yardımcı olacak.


Hürriyet Yazar Kafe