10 / 12 / 2022

Bornova MyWay Fest'te 36 ay sıfır faiz kampanyası!

Bornova MyWay Fest'te 36 ay sıfır faiz kampanyası!

Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, Bornova'daki yeni projeleri MyWay Fest'te 36 ay sıfır faiz sunduklarını söyledi. Kalı, "Yatırımcı için banka faizlerini devre dışı bıraktık" dediEv almak isteyenleri düşündüren en büyük sorunların başında gelen yüksek kredi faizlerine Gözde Grubu'ndan kesin çözüm geldi. İzmir'in yeni kent merkezi Yeni Bornova'daki MyWay Fest projelerinde konut sahibi olmak isteyenlere 36 ay sıfır faiz imkanı sunan Gözde Grubu sunduğu imkanla yatırımcıların gözdesi oldu. "Banka, kredi, faiz yok" sloganıyla, yatırımcıların karşısına çıkan MyWay Fest'teki konutlardan yarısından fazlası ise kısa sürede tükendi. Yeni projeleri MyWay Fest hakkında bilgi veren Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, öngördükleri gibi MyWay Fest'in satışlarını 3 ay içerisinde tamamlayacaklarını söyledi. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 olmak üzere; toplam 135 daireden yüzde 57'sinin kısa bir sürede yatırımcısıyla buluştuğuna dikkat çeken Kalı, Mayıs ayında satışları kapatmayı beklediklerini dile getirdi. 

proje ilgi odağı oldu.

MyWay Fest projesinin, akademisyen, öğrenci ve büyük metrekare eve ihtiyaç duymayanlar için ideal olduğunu kaydeden Op. Dr. Kenan Kalı, "MyWay Fest gerçekten farklı bir proje. Proje bünyesinde üst katta yer alacak otel sayesinde ev sahipleri, oda servisi, temizlik, çamaşır ütü gibi hizmetlerden yararlanabiliyor. Projemiz bunun yanında, yatırımcılara sunduğu yüksek getiri imkanları ve yaşam kalitesi ile de kısa sürede ilgi odağı oldu. Özellikle Yaşar Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Şifa Üniversitesi'ne sadece birer dakika uzaklıkta bulunması, çevre yolu bağlantısının hemen dibinde konumlanması ve alışveriş merkezlerine yakınlığı MyWay Fest'i konum olarak İzmir'in en gözdesi haline getiriyor" diye konuştu. MyWay Fest'i görmeye gelen yatırımcılar arasında faizlerin düşmesini bekleyen ciddi bir yatırımcı grubu bulunduğunu fark ettiklerini ifade eden Kalı, bu yatırımcılar için de banka faizlerini devre dışı bırakan bir olanak yarattıklarını açıkladı. Yatırımcılarına 36 aya kadar sıfır faizle konut alma imkanı sağladıklarını ifade eden Op. Dr. Kenan Kalı, "MyWay Fest'i çok beğenen ve projede yer almak isteyen bir grup yatırımcının kredi faizlerini yüksek bulmalarından dolayı tereddütte olduklarını gördük. Faizlerden dolayı çekimser kalanlar için bir formül geliştirmek istedik. Çünkü bu müşterilerimiz hem projeyi kaçırmamak istiyorlardı; hem de geç kaldıkları takdirde almak istedikleri konutun fiyatının daha da yükseleceğini biliyorlardı. Biz de kendilerine, bankaya gidip kredi çekmelerine gerek kalmadan 36 aya kadar sıfır faizle konut sahibi olmalarının önünü açtık. Böylece, hem istedikleri konuta, fiyatı artmadan daha makul düzeyde sahip olabilme imkanı, hem de yüksek faiz ödememe imkanı sağladık" dedi. Sabah Egeli
Haber Posta Ege Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Ev almak isteyenleri düşündüren en büyük sorunların başında gelen yüksek kredi faizlerine Gözde Grubu'ndan kesin çözüm geldi. Yeni Bornova'daki MyWay Fest projelerinde konut sahibi olmak isteyenlere 36 ay sıfır faiz imkanı sunan Gözde Grubu, yatırımcıların da gözdesi oldu. "Banka, kredi, faiz yok" sloganıyla, yatırımcıların karşısına çıkan MyWay Fest'teki konutlardan yarısından fazlası ise kısa sürede tükendi. Projenin; akademisyen, öğrenci ve büyük metrekare eve ihtiyaç duymayanlar için ideal olduğunu kaydeden Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, öngördükleri gibi MyWay Fest'in satışlarını üç ay içinde tamamlayacaklarını açıkladı. Posta Ege
Haber Milliyet Ege Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Gözde Grubu, konut almak isteyen yatırımcıları sıkıntıya sokan kredi faizleriyle ilgili çözüm üretti. Bornova'daki projeye dahil olmak isteyenlere, 36 ay sıfır faiz imkanı sunuldu Yatırımcı için çok önemli kolaylık sağladı. 


Ev almak isteyenleri düşündüren en büyük sorunların başında gelen yüksek kredi faizlerine Gözde Grubu'ndan kesin çözüm geldi. İzmir'in yeni kent merkezi Yeni Bornova'daki MyWay Fest projelerinde konut sahibi olmak isteyenlere 36 ay sıfır faiz imkanı sunan Gözde Grubu, bu imkanla yatırımcıların gözdesi oldu. 

"Banka, kredi, faiz yok" sloganıyla, yatırımcıların karşısına çıkan MyWay Fest'teki konutlardan yarısından fazlası kısa sürede tükendi. 


İzmir'in Gözde'si 


Yeni projeleri MyWay Fest hakkında bilgi veren Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, öngördükleri gibi MyWay Fest'in satışlarını 3 ay içerisinde tamamlayacaklarını söyledi. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 olmak üzere; toplam 135 daireden yüzde 57'sinin kısa bir sürede yatırımcısıyla buluştuğuna dikkat çeken Kalı, Mayıs ayında satışları kapatmayı beklediklerini dile getirdi. MyWay Fest projesinin, akademisyen, öğrenci ve büyük metrekare eve ihtiyaç duymayanlar için ideal olduğunu kaydeden Op. Dr. Kenan Kalı, "MyWay Fest gerçekten farklı bir proje. Proje bünyesinde üst katta yer alacak otel sayesinde ev sahipleri, oda servisi, temizlik, çamaşır ütü gibi hizmetlerden yararlanabiliyor" dedi. 


Çok büyük fırsat 


MyWay Fest'i görmeye gelen yatırımcılar arasında faizlerin düşmesini bekleyen ciddi bir yatırımcı grubu bulunduğunu fark ettiklerini ifade eden Kalı, bu yatırımcılar için de banka faizlerini devre dışı bırakan bir olanak yarattıklarını açıkladı.


Bu kampanya çok beğenildi 


Yatırımcılarına 36 aya kadar sıfır faizle konut alına imkanı sağladıklarını ifade eden Kalı, "Almak istedikleri evin yarı parası bulunan ve faizlerden dolayı çekimser kalanlar için bir formül geliştirmek istedik. Çünkü bu müşterilerimiz hem projeyi kaçırmamak istiyorlardı; hem de geç kaldıkları takdirde almak istedikleri konutun fiyatının daha da yükseleceğini biliyorlardı. Biz de kendilerine, bankaya gidip kredi çekmelerine gerek kalmadan 36 aya kadar sıfır faizle konut sahibi olmalarının önünü açtık. Kampanyamızın bize dönüşü de çok olumlu" diye konuştu.


Milliyet Ege Haber Star Ege Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


"Banka, kredi, faiz yok" sloganıyla, yatırımcıların karşısına çıkan MyWay Fest'te konutlardan yarısından fazlası kısa sürede tükendi. 


EV almak isteyenleri düşündüren en büyük sorunların başında gelen yüksek kredi faizlerine Gözde Grubu'ndan kesin çözüm geldi. İzmir'in yeni kent merkezi Yeni Bomova'daki MyWay Fest projelerinde konut sahibi olmak isteyenlere 36 ay sıfır faiz imkanı sunan Gözde Grubu sunduğu imkanla yatırımcıların gözdesi oldu. Yeni projeleri MyWay Fest hakkında bilgi veren Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkam Op. Dr. Kenan Kalı, öngördükleri gibi MyWay Fest'in satışlarını 3 ay içerisinde tamamlayacaklarını söyledi. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 olmak üzere; toplam 135 daireden yüzde 57'sinin kısa bir sürede yatırımcısıyla buluştuğuna dikkat çeken Kalı, Mayıs ayında satışları kapatmayı beklediklerini dile getirdi. 


36 AYA KADAR SIFIR FAİZ 

MyWay Fest'i görmeye gelen yatırımcılar arasında faizlerin düşmesini bekleyen ciddi bir yatırımcı grubu bulunduğunu fark ettiklerini ifade eden Kalı, bu yatırımlar için de banka faizlerini devre dışı bırakan bir olanak yarattıklarını açıkladı. Yatırımlarına 36 aya kadar sıfır faizle konut alma imkanı sağladıklarım ifade eden Op. Dr. Kenan Kalı, "MyWay Fest'i çok beğenen ve projede yer almak isteyen bir grup yatırımcının kredi faizlerini yüksek bulmalarından dolayı tereddütte olduklarını gördük. Almak istedikleri evin yan parası bulunan ve faizlerden dolayı çekimser kalanlar için bir formül geliştirmek istedik. Çünkü bu müşterilerimiz hem projeyi kaçırmamak istiyorlardı ; hem de geç kaldıkları takdirde almak istedikleri konutun fiyatının daha da yükseleceğim biliyorlardı. Biz de kendilerine, bankaya gidip kredi çekmelerine gerek kalmadan 36 aya kadar sıfır faizle konut sahibi olmalarının önünü açtık. Böylece, hem istedikleri konuta, fiyatı artmadan daha makul düzeyde sahip olabilme imkanı, hem de yüksek faiz ödememe imkanı sağladık" diye konuştu. 


İZMİR'İN EN GÖZDESİ 

My Way Fest projesinin, akademisyen, öğrenci ve büyük metrekare eve ihtiyaç duymayanlar için ideal olduğunu kaydeden Op. Dr. Kenan Kalı, "My Way Fest gerçekten farklı bir proje. Proje bünyesinde üst katta yer alacak otel sayesinde ev sahipleri, oda servisi, temizlik, çamaşır ütü gibi hizmetlerden yararlanabiliyor. Projemiz bunun yanında, yatırımcılara sunduğu yüksek getiri imkanları ve yasam kalitesi ile de kısa sürede ilgi odağı oldu. Özellikle Yaşar Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Sifa Üniversitesi'ne sadece birer dakika uzaklıkta bulunması, çevre yolu bağlantısının hemen dibinde konumlanması ve alışveriş merkezlerine yakınlığı MyWay Fest'i konum olarak İzmir'in en gözdesi haline getiriyor" diye konuştu. 


Star Ege
Geri Dön