Çukurova Balkon

Boşanan Rus çift köşkü paylaşamayınca mahkeme şok karar verdi

Boşanan Rus çift köşkü paylaşamayınca mahkeme şok karar verdi Boşanan Rus çift köşkü paylaşamayınca mahkeme şok karar verdi

Boşanan Rus çift 7 milyon 500 bin TL değerindeki köşkü paylaşamayınca, mahkeme evin tuğlalı bir bölmeyle iki eşit parçaya ayrılmasına karar verdi.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Rusya’da boşanan milyoner bir çift, 2 milyon pound değerindeki (yaklaşık 7 milyon 500 bin TL) köşkü paylaşamayınca, mahkeme evi çift arasında paylaştırmak için ortasına tuğla döşenmesine karar verdi.Evi iki eşit parçaya bölerek çiftin anlaşmazlığını sonlandırmayı amaçlayan tuğlalı bölme, 45 yaşındaki Margarita Tsvitnenko’nun öfkesini dindirmeye yetmedi. Bunun sebebi ise zengin kadının ikinci katta yer alan yatak odasına çıkan merpenin, kocası Sergey’nin yaşadığı kısımda yer alması.


<#resim3


Tsvitnenko, eviyle ilgili yaşadığı kâbusu kişisel sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraflarla paylaştı.Kocası Sergey ile sorunlu bir boşanma süreci geçiren Tsvitnenko, “Kocamla, sürdürdüğü yasak ilişkilerden ötürü çok problem yaşadık. Bir gün gelip bana boşanmak istediğini söyledi. İki çocuğumuz olduğu ve onu sevdiğim için ben başta boşanmak istemedim fakat evi terk ederek bana boşanma davası açtı” şeklinde konuştu.


Mahkeme boşanmak isteyen çiftin mal varlığının yarı yarıya bölüştürülmesine karar verdi. Rus çiftin en değerli malı 2 milyon pound değerindeki köşk olunca, mahkeme çözümü evi tuğlalı bir bölümle ikiye ayırmakta buldu.Hürriyet