Bosch'dan beyaz eşyada siyah trendi

Bosch'dan beyaz eşyada siyah trendi Bosch'dan beyaz eşyada siyah trendi

Bosch Gardırop tipi No-Frost Soğutucu geniş hacmine rağmen minimum enerjiyle çalışma özelliği ve `piyano black' siyah renk seçeneğiyle mutfaklara ayrı bir hava katıyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

"Yaşam için teknoloji" sloganıyla teknolojinin dizaynla buluştuğu ürünler sunan Bosch, siyah renkli ürünleriyle mutfakları birer sanat galerisine dönüştürüyor. Renklerin en asili olarak bilinen siyah, son dönemde mutfak dekorasyonundaki popülerliğini giderek arttırırken mutfakları adeta evin çekim merkezi haline getiriyor.

Asalet, şıklık ve karizma... Siyah renk Bosch Gardırop tipi No-Frost Soğutucu ile mutfağınızda...

Bosch Gardırop tipi KAN 58A50 NE No-Frost buzdolabı, geniş hacmine rağmen A sınıfı enerji tüketimi sayesinde üstün performanslı bir kullanım sunuyor.

Soğutucu ve derin dondurucu bölmelerinde aydınlatma, üç sebzelik ve iki dondurucu sepetiyle geniş hacim en verimli biçimde kullanılıyor. İki ayrı bölmede birbirinden bağımsız ısı kontrolü yapılabilmesi de Bosch Gardırop tipi No-frost soğutucunun kullanıcılara esnek kullanım imkanı sağlayan bir diğer özelliği.

Bosch gardırop tipi soğutucuya konan yiyecekler, arka duvar üzerinde bulunan "Multi-Air-Flow" hava çıkış ve kapı kapanınca devreye giren hava üfleme kanallarından gelen soğuk hava ile soğutuluyor.

Yeni elektronik kontrollü soğutma sistemi ve dijital göstergeli kontrol paneli sayesinde, soğutucunun ve derin dondurucunun ısı ayarı rahatça kontrol edilebiliyor ve ayarlanabiliyor. Üstelik panelde bulunan çocuk emniyet tuşu, kilit devredeyken çocukların ısı ayarına müdahale etmesini engelliyor. Buzdolabının dokunmatik buz hazırlayıcı özelliğiyle de soğuk su, parçalanmış buz ve buz küpü sağlanabiliyor.

Siyah ankastre fırınlar tam nostalji tutkunlarına göre

Klasik görünümün sıcaklığını, siyahın gücüyle bir araya getiren Bosch'un nostaljik  serisindeki ürünler arasında ankastre fırın ve ocak öne çıkıyor.

Nostaljik tasarıma sahip ve siyah renk HBN 230N60 multifonksiyonel fırın, A sınıfı enerji özelliği, granit emaye geniş iç hacmi, tamamen cam iç kapak, güçlü fırın içi aydınlatması ve fırın arka duvarındaki EcoClean temizlik sistemi ile Bosch'un üstün teknolojisinden sonuna kadar faydalanıyor. Fırının nostalji saati ise, sıcak görünümünü tamamlıyor.

Nostaljik siyah serisi ürünlerinden bir diğeri olan PCD 619 C EU Bosch ankastre ocak ise, çelik ocak ızgaralı ve 4 gözü gazlı (1 kuvvetli, 2 normal, 1 ekonomik) tasarımıyla dikkat çekiyor.

www.boschevaletleri.com

pus