Çukurova Balkon

Bosphorus City'de 3. etaptaki konutlar satışta!

Bosphorus City'de 3. etaptaki konutlar satışta!

Halkalı'da inşa edilen projede 3 etap satışları başladı. 4 etap satışı ise Ekim'de başlayacak!


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Halkalı'da yaklaşık 246 bin metrekare alan üzerinde projelendirilen Bosphorus City'de İki ay içerisinde ilk iki etaptaki 850 konut satıldı. Yoğun istek üzerine 2009'da satışa çıkarılması beklenen 3.etap konutları satışa çıktı.

Toplam 2 bin 793 konuttan oluşan ve büyüklükleri 68 metrekare ile 207 metrekare arasında değişen konutların satış fiyatları 175 bin 815 YTL‘den başlıyor 20 milyon YTL'ye kadar çıkıyor.

3 yılda tasarlanan Bosphorus City projesinin ilk etabı 24 ay sonra tamamlanacak. İstanbul'un özgün yaşam tarzını yansıtan semtler Ortaköy, Beylerbeyi, Rumeli Hisarı, Kandilli, Emirgan, Kanlıca, İstinye, Yeniköy ve Paşabahçe Bosphorus City'de yeniden hayat buluyor.

Yaklaşık üçte biri yeşil alandan oluşan projede, kafeler, restaurantlar, dans salonları, açık ve kapalı yüzme havuzları, spor kompleksleri, mini golf sahaları, bowling salonları, masaj odaları, sağlık klübü gibi birçok sosyal ve sportif öğe bulunuyor.
www.bosphoruscity.com.tr