Boyner ViaPort'ta 3 bin 500 metrekarelik alanı kiraladı!

Boyner ViaPort'ta 3 bin 500 metrekarelik alanı kiraladı!

Boyner, bayram alışverişi için Via/Port’ta Yaz Panayırı kurduÜretim fazlası geçmiş sezona ait 150 bin parça ürün için Via/Port’un 3 bin 500 metrekarelik kapalı alanını 4 aylığına kiraladı

Boyner, üretim fazlası ve geçmiş sezona ait ürünlerini tüketiciye sunmak için Via/Port Alışveriş Merkezi’nin kapalı alanını dört aylığına kiraladı. ‘Yaz Panayırı’ adıyla satışlara başlayan Boyner, Via/Port’ta kendi bünyesinde bulunan Beymen, Fabrika ve T Box ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. İlk etapta 150 bin ürünü satışa sunan Boyner Grubu, bütün ürünlerde yüzde 90’a varan indirimler uyguluyor.
Kiralamayı gerçekleştiren Via/Port Genel Müdürü Bülent Kural, “Boyner Yaz Panayırı Via/Port’a ekstra bir hareketlilik getirecek. Bu hafta sonu açılmasına rağmen, sadece pazar günü Via/Port ziyaretçilerinden 4 bin 500 kişi Yaz Panayırı’nı ziyaret etti. Bu bir gün için gayet iyi bir rakam. İlk etapta 4 ay için bir anlaşma imzaladık ama bu süre uzayabilir” dedi.

26.50 TL’ye Beymen gömlek satılıyor

Boyner’in Yaz Panayırı’ndaki, ürünlerde büyük oranlarda indirimler gerçekleştiriliyor. Beymen Club pantolonlar 31.50 TL, Beymen Club ceketler 69.50 TL, Beymen etekler 39.50 TL, Beymen erkek gömlekler 26.50 TL, Beymen erkek takım elbiseler 149.50 TL, Beymen çantalar 29.90 TL’den satışa sunuluyor.
Milliyet/Eylem TÜRK