Bu dairelerde yaşayanlar ofisten evini izleyebilecek

Bu dairelerde yaşayanlar ofisten evini izleyebilecekBağdat Caddesi'nde inşa edilen ve 22 daireden oluşan Greenwood Residence'tak özel güvenlik şifreli internet sistemi, evin içini 24 saat izleyebilme imkânı veriyor.


Hoffman İnşaat tarafından Anadolu yakasında yeni bir rezidans projesi hayata geçirilecek. Suadiye'de Bağdat Caddesi lokasyonunda inşa edilecek Greenwood Residence'ın temeli 2 hafta içinde atılacak. Proje, tek bloktan meydana gelecek ve bina zemin artı 12 kat yüksekliğinde olacak. Toplam 22 dairenin bulunacağı Greenwood Residence'ın her katında 2 daireye yer verilecek, ancak üstteki ilk iki kat tek daireden oluşacak.

8'inci kattan itibaren deniz manzarası

Greenwood Residence'daki normal daireler 3 oda ve 1 salon tipinde inşa ediliyor. 3+1 normal dairelerin büyüklükleri 140 metrekare olarak hesaplanıyor. Üstteki iki katta yer alan büyük daireler ise 5 oda ve 1 salon olarak tasarlanıyor. Bu daireler de 280 metrekare büyüklüğünde inşa ediliyor. Rezidans bloğunun 8'inci katından itibaren tüm daireler deniz manzarasına da sahip oluyor. 5 yıldızlı otel lüksünü sunmayı hedefleyen Greenwood Residence'ta temizlikten oda servisine, resepsiyondan valeye kadar tüm rezidans hizmetleri verilecek.

Özel güvenlik şifreli internet sistemi

Projede ayrıca her daireye iki araçlık park yeri sağlayan kapalı otopark, jeneratör, hidrafor ve ortak kullanım alanlarında yangın alarm sistemi bulunacak. Greenwood Residence'tan konut alanlar, özel internet sistemi sayesinde ofiste veya başka bir yerdeyken güvenlik şifreleri ile evlerini 24 saat izleyebilecek. Projede yer alan diğer aktivite alanlarının arasında yüzme havuzu, buhar odası, sauna ve vitamin bar da bulunuyor. Greenwood Residence'taki dairelerde yerden ısıtma sistemi, ankastre beyaz eşya, İtalyan dizayn mutfak, jakuzi ve akrilik küvet de yer alacak.

Kasım 2008'de teslim edilecek

Projedeki dairelerin metrekare fiyatı 5 bin dolar. 5+1 tipinde inşa edilen iki daire ise 1 milyon 450 bin dolara satılıyor. Hoffman İnşaat, minumum yüzde 50'si peşin ödemelerde 0 faiz oranı ile 12 ay vade yapıyor. Proje için Finansbank ile de kredi anlaşması yapılmış. Greenwood Residence'ın inşaatının 1 yıl içinde tamamlanması ve dairelerin Kasım 2008'de sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Greenwood Residence'ın künyesi

* Firma: Hoffman İnşaat

* Yer: Suadiye

* Konut sayısı: 22

*Konut büyüklüğü:: 140-280 m2

* Fiyat: 5 bin dolar (m2)

* Teslim tarihi: Kasım 2008

* Tel: (0 216) 380 95 55

(Sabah)