04 / 02 / 2023

Bu kulelerde yaşam 95 bin YTL'den başlıyor

Bu kulelerde yaşam 95 bin YTL'den başlıyor

Yazıcı Proje'nin Anadolu yakası Ümraniye Yenidoğan'da yapımına başladığı 'Life Towers' projesinde fiyatlar 95 bin YTL'den başlıyor.Proje iki ayrı etaptan oluşuyor. Toplam 36 dönümlük bir arazide gerçekleştirilecek Life Tower projesinin birinci etabının inşaatına bir ay önce başlandı. 17 bin metrekareden oluşan birinci etapta, 15, 17 ve 18 katlı 7 blokta 500 daire yer alıyor. Boğaziçi Köprüsü'ne 18, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 25, Kadıköy'e 15, Üsküdar'a 20 kilometre uzaklıktaki projede dairelerin fiyatı 95 bin YTL'den başlayıp 300 bin YTL'ye kadar çıkıyor.

4 farklı tipte inşa edilen dairelerin bir kısmı normal, bir kısmı da çatı dubleksi olarak tasarlanıyor. Life Towers'taki normal daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde. Bu konutların büyüklükleri de 70, 110 ve 140 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projedeki çatı dubleksleri ise 4 oda ve 1 salondan meydana geliyor. Dubleks dairelerin büyüklükleri 280 metrekare olarak hesaplanıyor. Her daireye bir kapalı otoparkın düştüğü Life Towers, sosyal donatı alanları açısından da zengin bir proje.

Life Towers'ta iki adet yüzme havuzu ve spor merkezi bulunuyor. Projede yer alan basketbol sahası ise aynı zamanda tenis kortu olarak da kullanılabiliyor. Depreme dayanıklı, akıllı bina yapısı ile inşa edilen proje özel güvenlik sistemi ile korunuyor. Yüzde 65'i yeşil alanlardan meydana gelen projede bisiklet, koşu ve yürüyüş parkurlarına da yer veriliyor. İçerisinde bir de alışveriş merkezinin bulunacağı Life Towers'ta; cep sinema, market, eczane, kreş, bayan ve erkek kuaförü, kuru temizleme, lostra gibi mağazalar da açılacak. Her blokta 3 asansörün yer aldığı projede otoparktan konutlara çıkma imkanı da sağlanıyor. Life Towers'ta elektrik kesintilerinde devreye girecek jenaratör sistemi de mevcut. (Hürriyet)
Geri Dön