04 / 12 / 2022

Bülent Ersoy'a hediye edilen o altının değeri ortaya çıktı! İşte ham/has altın için şaşırtan gerçek...

Bülent Ersoy'a hediye edilen o altının değeri ortaya çıktı! İşte ham/has altın için şaşırtan gerçek...

Türk sanat müziğinin Diva'sı Bülent Ersoy'a madenden çıkarılan ham/has altın hediye edildi. İşte Bülent Ersoya'a hediye edilen o altının değeri ve ham/has altın için şaşırtan gerçek...Sanatçı Bülent Ersoy, Uşak’ta konser verdi. Çevre illerden de gelen sevenleri ile bir araya gelen Ersoy, kendi rekorunu kırdı. 70 yaşında olan sanatçı hiç ara vermeden yaklaşık 4 saat sahnede sevenleri ile birlikte şarkılar söyledi.

Bülen Ersoy'a Uşaklı bir hayranı, kendi altın madenlerinden çıkartılan iki parçadan oluşan ham/has altını  hediye etti.Hediye karşısında şaşkına dönen ve hayranına teşekkür eden sanatçı, "Hiç ham altın hediye almamıştım ama bu da diğerleri gibi dev kasamda yerini alacak" dedi.

 Bülent Ersoy a hediye edilen o altının değeri ortaya çıktı! İşte ham/has altın için şaşırtan gerçek...

Milyonlarca kişi Bülent Esoy'a hediye edilen o altının değerini merak ediyor. Herkes ham/has altın ne kadar? Ham altın kaç lira? Ham altın nedir? Ham altın ne demek? sorularını araştırıyor.

İşte Bülent Ersoy'a hediye edilen ham/has altının değeri ve şaşırtan o gerçek! Ayrıntılar haberimizde...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön