Bursa Gayrimenkul ve İnşaat Fuarı 11 Nisan'da!

Bursa Gayrimenkul ve İnşaat Fuarı 11 Nisan'da! Bursa Gayrimenkul ve İnşaat Fuarı 11 Nisan'da!

Bursa'da 11 Nisan'da eş zamanlı olarak düzenlenecek "Rising City Gayrimenkul" ile "İnşaat ve Dekorasyon" fuarları, inşaat ve gayrimenkul sektörü temsilcilerini buluşturacak. BTSO Yönetim Kurulu Başkanı Burkay:"Her iki fuarda da özellikle Ortadoğu ve Körfez ülkelerinden gelen yabancı alıcılar, sektör temsilcileriyle iş birliği imkanı yakalayacak" dedi. 

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, 195 firmanın katılımı ile  TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde 6 salon ve 35 bin metrekarelik alanda düzenlenecek fuarlar, inşaat ve gayrimenkul sektörü temsilcilerini bir araya getirecek.

Fuara, Ortadoğu, Körfez ve Arap ülkeleri başta olmak üzere 30'dan fazla ülkeden yatırımcının katılması bekleniyor. BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek iki fuarın inşaat ve gayrimenkul sektörünün gelişimine büyük katkı sağlayacağını söyledi. Burkay, kente gelecek yerli ve yabancı yatırımcıların turizm ve hizmet sektörüne de hareketlilik getireceğine dikkati çekerek, şunları kaydetti:

"Bu yıl Rising City Gayrimenkul Fuarı ile İnşaat ve Dekorasyon Fuarı'nda sektör temsilcilerini 30'dan fazla ülkeden gelecek 300'ü aşkın yatırımcıyla buluşturmayı hedefliyoruz. Her iki fuarda da özellikle Ortadoğu ve Körfez ülkelerinden gelen yabancı alıcılar, sektör temsilcileriyle iş birliği imkanı yakalayacak. Alım heyeti organizasyonları, kentin tanıtımı ve firmaların ticaret hacimlerinin yükselmesi noktasında önemli rol oynayacak."