Caprice Gold gelecek sezon Trabzonspor'a sponsor olacak!

Caprice Gold gelecek sezon Trabzonspor'a sponsor olacak!Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, "arkadaşlarımız gelecek sezon için Türkiye'nin son dönemde en çok kalkınan ve güçlenen kurumlarından biri ‘Caprice Gold' ile görüşüyorlar. Formaya ya da şorta reklam alabiliriz” diye konuştu...TRABZONSPOR yönetimi yeni sezon için ekonomik hamleler yapma çalışmalarını hızlandırdı.


Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu "Trabzonspor'un başarısı ve ekonomik olarak güçlenmesi için yönetimdeki arkadaşlarımız çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar. Yeni sezon için çok önemli projelere imza atmak için çalışıyoruz. Arkadaşlarımız yeni dönemde Türkiye'nin son dönemde en çok kalkınan ve güçlenen kurumlarından birinin adını Trabzonspor'un önünde görebiliriz. Arkadaşlarımız gelecek sezon için ‘Caprice Gold' ile görüşüyorlar. Formaya ya daşorta reklam alabiliriz” açıklamasını yaptı…


Futbola yakınlığı ile bilinen Caprice Gold şirketler Grubunun Yönetim Kurulu Başkan Fadıl Akgündüz'ün geçmişte Siirt Jet-Pa olarak projesi bulunuyordu.


JetPa, geçmiş dönemde Fenerbahçe, Trabzonspor gibi önemli kulüplere sponsorluk yapmıştı.  Hürriyet