Çengelköy Park Evleri ulaşım avantajı ile dikkat çekiyor!

Çengelköy Park Evleri ulaşım avantajı ile dikkat çekiyor!

İstanbul trafiğinden bunalan vatandaşın ev alırken en çok dikkat ettiği konuların başında ulaşım kolaylığı gelmeye başladı. Çengelköy Park Evleri de ulaşım avantajı ile birçok proje arasından dikkatleri üzerine çekiyor.İstanbul trafiğinden bunalan vatandaşın ev alırken en çok dikkat ettiği konuların başında ulaşım kolaylığı gelmeye başladı. Merkezi yerlere dönüşün başladığı günümüzde ev alırken kişiler artık ulaşımı rahat olan projeleri tercih ediyor. Boğazın tarihi semtlerinden biri olan Çengelköy’de yükselen Çengelköy Park Evleri de ulaşım avantajı ile birçok proje arasından dikkatleri üzerine çekiyor.


İstanbul trafiği konut tercihini de etkiledi. Günden güne artan İstanbul trafiğinden bunalan ve merkezi yerlere dönmeye başlayan vatandaş artış ulaşım kolaylığı olan yerleri tercih etmeye başladı. Ulaşımı rahat olan projeler gözde oldu.


Ulaşım avantajı ile dikkat çeken projelerden biri de Çengelköy’de yükselmeye başlayan Çengelköy Park Evleri. William Turner ve Demirland GYG A.Ş.’nin ortak projesi Çengelköy Park Evleri, Boğaziçi Köprüsüne 4.5 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 9.4 km, Çengelköy sahiline 1.3 km ve Üsküdar’a 7.2 km mesafesiyle merkezi bir konumda. Çengelköy Park Evleri Yönetim Kurulu Üyesi İlker Dönmez, boğazın tarihi semtlerinden biri olan Çengelköy’de yükselen Çengelköy Park Evlerine ulaşımın, Mecidiyeköy-Altunizade-Çamlıca arasına yapılması planlanan teleferik ile daha da kolay olacağını kaydetti. Dönmez, “Mecidiyeköy-Altunizade-Çamlıca arasına yapılması planlanan teleferik ile Boğaz teleferik ile geçilebilecek ve Çengelköy’e de kısa zamanda ulaşma imkanına sahip olunacak” dedi.


Konak kültürü yeniden yaşatılıyor


Projenin, şehrin kalbinde yeşil ve mavinin iç içe olduğu bir yaşam sunduğunu söyleyen İlker Dönmez, Çengelköy Park Evleri’nde; 27 villa, 116 çatı ve bahçe dubleksi ile 73 rezidans daire ve Çengelköy Park Evleri sakinlerinin tüm ihtiyacını karşılayacak bir butik çarşı bulunduğunu kaydetti.


Çengelköy Park Evleri’nde konak kültürünün yeniden yaşatıldığını vurgulayan İlker Dönmez,“Çengelköy Park Evleri, İstanbul’da yeni bir projenin uygulanabileceği, Boğaz’a bakan 65 dönüm arazi üzerinde inşa edilmektedir.


Boğazın eşsiz manzarası, özgün mimarisi ile villa yaşamının getirdiği sıkıcı ve tekil yaşamdan sıkılanlar için, komşuluk ilişkilerini geliştirmek isteyenlere hitap eden bir projedir. Sokakları, dükkanları ve komşularıyla bütün bir mahalle oluşturuldu. Güven ve huzuru evlere taşıyacak olan projede; bahçeli ve yatay yaşam imkanı ile birlikte ‘’Gerçekten Çengelköy’de’’ olmasının yanında sunduğu farklı yaşam fırsatları da mevcut” dedi.


Akıllı ev sistemi ile destekleniyor


İlker Dönmez, projenin son teknoloji otomasyon sistemlerine göre projelendirilerek akıllı ev sistemi ile de desteklendiğini ifade etti. Sosyal imkanları ile projenin öne çıktığını söyleyen Dönmez, projede; kapalı- açık yüzme havuzları, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, buhar odası,SPA merkezi, squash, basketbol ve yürüyüş parkuru gibi birçok sosyal donatının yer aldığını belirtti.


Çengelköy Park Evleri’nde butik çarşının da bulunduğunu belirten İlker Dönmez, “Projenin girişinin cadde tarafında olması nedeniyle dükkanlar cadde cepheli olarak siteye ve çevreye de hizmet verilebilecek” dedi.


http://cengelkoypark.com/Haber, Habertürk Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


William Turner ve Demirland GYG AŞ'nin yatırım değeri 250 milyon dolar olan ortak projesi, Çengelköy Park Evleri'nde yaşam 2016 yılında başlayacak. 

Çengelköy Park Evleri Yönetim Kurulu Üyesi İlker Dönmez, konak kültürünün yeniden yaşatılmasını amaçlayan projede 27 villa, 116 çatı ve bahçe dubleksi ile 73 rezidans daire ve butik çarşı bulunduğunu kaydetti. 


Habertürk


Haber Yeni Yüzyıl Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Çengelköy Park Evleri Yönetim Kurulu Üyesi İlker Dönmez, İstanbul trafiğinden bunalanların ulaşımı kolay yerleri tercih ettiğini söyledi. 


İSTANBUL trafiğinden bunalan vatandaşın ev alırken en çok dikkat ettiği konuların başında ulaşım kolaylığı gelmeye başladı. Ev alan kişilerin artık ulaşımı rahat olan yerleri tercih ettiğini belirten Çengelköy Park Evleri Yönetim Kurulu Üyesi İlker Dönmez, "Boğazın tarihi semtlerinden biri olan Çengelköy'de yükselen Çengelköy Park Evleri ulaşım avantajı ile birçok proje arasından dikkatleri üzerine çekiyor" dedi. Dönmez, Mecidiyeköy-Altunizade-Çamlıca arasına yapılması planlanan teleferik ile ulaşımın daha kolay olacağını kaydetti. Çengelköy Park Evleri'nde konak kültürünün yeniden yaşatıldığını ifade eden Dönmez sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Çengelköy Park Evleri, istanbul'da yeni bir projenin uygulanabileceği, Boğaz'a bakan 65 dönüm arazi üzerinde inşa edilmektedir. Boğazın eşsiz manzarası, özgün mimarisi ile villa yaşamının getirdiği sıkıcı ve tekil yaşamdan sıkılanlar için, komşuluk ilişkilerini geliştirmek isteyenlere hitap eden bir projedir. Sokakları, dükkânları ve komşularıyla bütün bir mahalle oluşturuldu. Güven ve huzuru evlere taşıyacak olan projede; bahçeli ve yatay yaşam imkânı birlikte gerçekten Çengelköy'de olmasının yanında sunduğu farklı yaşam fırsatları da mevcut." 


Yeni Yüzyıl


Haber Bugün Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Vatandaşın ev alırken en çok dikkat ettiği konuların başında ulaşım kolaylığı geliyor. Merkezi yerlere dönüşün başladığı günümüzde ev alırken kişiler artık ulaşımı rahat olan projeleri tercih ediyor. İstanbul Çengelköy'de yükselen Çengelköy Park Evleri de ulaşım avantajı ile dikkat çekiyor. 27 villa, 116 çatı ve bahçe dubleksi ile 73 rezidans daireden oluşan proje Boğaz'a bakan 65 dönüm arazi üzerinde inşa ediliyor. 


Bugün


Haber Dünya Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Çengelköy'de yükselen Çengelköy Park Evleri'ne ulaşımın, Mecidiyeköy-AltunizadeÇamlıca arasına yapılması planlanan teleferik ile daha da kolay hale geleceği belirtiliyor. 


İstanbul trafiğinden bunalan vatandaşın ev alırken en çok dikkat ettiği konuların başında ulaşım kolaylığı gelmeye başladı. Boğazın tarihi semtlerinden biri olan Çengelköy'de yükselen Çengelköy Park Evleri de ulaşım avantajı ile dikkatleri üzerine çekiyor. William Turner ve Demirland GYG AŞ'nin ortak projesi Çengelköy Park Evleri, Boğaziçi Köprüsüne 4.5 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 9.4 km, Çengelköy sahiline 1.3 km ve Akıllı ev sistemi ile destekleniyor İlker Dönmez, projenin son teknoloji otomasyon sistemlerine göre projelendirilerek akıllı ev sistemi ile de desteklendiğini ifade etti. Sosyal imkanları ile projenin öne çıktığını söyleyen Dönmez, projede; kapalı- açık yüzme havuzları, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, buhar odası, SPA merkezi, squash, basketbol ve yürüyüş parkuru gibi birçok sosyal donatının yer aldığını belirtti. 

Üsküdar'a 7.2 km mesafede yer alıyor. 


Çengelköy Park Evleri Yönetim Kumlu Üyesi İlker Dönmez, "Mecidiyeköy-Altunizade-Çamlıca arasına yapılması planlanan teleferik ile Boğaz teleferik ile geçilebilecek ve Çengelköy'e de kısa zamanda ulaşma imkanına sahip olunacak" dedi. Dönmez, 27 villa, 116 çatı ve bahçe dubleksi ile 73 rezidans dairenin yer aldığı Çengelköy Park Evleri'nde sakinlerinin ihtiyacını karşılayacak birde butik çarşı bulunduğunu kaydetti.


Çengelköy Park Evleri'nde konak kültürünün yeniden yaşatıldığını vurgulayan İlker Dönmez, "Boğaz'a bakan 65 dönüm arazi üzerinde inşa edilmekte. Boğaz'ın manzarası, mimarisi ile villa yaşamının getirdiği sıkıcı tekil yaşamdan sıkılanlar ve komşuluk ilişkilerini geliştirmek isteyenlere hitap eden bir proje, sokakları, dükkanları ve komşularıyla bütün bir mahalle oluşturuyor" dedi. 


Dünya


Haber Milliyet'te şöyle yer aldı;


Çengelköy Park Evleri de ulaşım avantajı ile birçok proje arasından dikkatleri üzerine çekiyor.

Konutta ilk tercihimiz ulaşım

İstanbul trafiğinden bunalan vatandaşın ev alırken en çok dikkat ettiği konuların başında ulaşım kolaylığı gelmeye başladı. Merkezi yerlere dönüşün başladığı günümüzde ev alırken kişiler artık ulaşımı rahat olan projeleri tercih ediyor. Boğazın tarihi semtlerinden biri olan Çengelköy’de yükselen Çengelköy Park Evleri de ulaşım avantajı ile birçok proje arasından dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Milliyet