Çivril Belediye binasına Büyükşehir'den destek!

Çivril Belediye binasına Büyükşehir'den destek!

Çivril Belediye binasına Büyükşehir'den destek Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz ayı toplantısının 4. birleşimi Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan başkanlığında gerçekleştirildi.


Çivril Belediye binasına Büyükşehir'den destek Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz ayı toplantısının 4. birleşimi Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan başkanlığında gerçekleştirildi. 

Toplantıda Çivril Belediye hizmet binası yapılacak alanla ilgili nazım imar planı değişikliği konusu görüşüldü. 


Başkan Zolan, Çivril'de yapılacak olan yeni belediye hizmet binasının ilçenin imajı olacağını belirterek, Çivril Belediye Başkanı Gürcan Güven'in girişimleri ile TCDD'den protokol ile alman 54 bin metrekarelik alanı hatırlattı. Başkan Zolan, "Yapılacak hizmet binasının bulunduğu saha gerek yeşil alanı gerekse tarihi dokusu ile ilçede yeni bir imaj yaratacak. Burada yapılacak olan çalışmalara Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak peyzaj ve restorasyon çalışmaları ile destek vereceğiz" dedi. 


Habertürk Egeli


Haber Milliyet'te şu şekilde yer aldı


Denizli Büyükşehir Belediyesi, Çivril Belediyesi’nin yeni hizmet binası projesinde restorasyon ve peyzaj çalışmaları ile destek verecek.


Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz ayı toplantısının 4’üncü birleşimi Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda gündemin 29’uncu maddesinde yer alan Çivril Belediye hizmet binası yapılacak alanla ilgili nazım imar planı değişikliği konusu görüşüldü. Başkan Zolan, burada yaptığı konuşmada, Çivril’de yapılacak olan yeni belediye hizmet binasının ilçenin imajı olacağını belirtti.


Başkan Zolan, “Yapılacak hizmet binasının bulunduğu saha gerek yeşil alanı gerekse tarihi dokusu ile ilçede yeni bir imaj yaratacak. Burada yapılacak olan çalışmalara Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak peyzaj ve restorasyon çalışmaları ile destek vereceğiz. Bölge Çivril’e yakışır bir hale gelecek. Çivril bu güzelliklerle buluşacak. Denizli merkez ve ilçelerimizde yapılacak olan tüm çalışma ve projelerimize destek vermeye devam edeceğiz. Halkımıza hizmetin gitmesi noktasında hiç bir engelin olmasını istemiyoruz. İlerleyen süreçte özellikle ilçelerimizde açıkladığımız projelerimizi hayata geçireceğiz. Yapacağımız projelerimiz ile halkımız hak ettiği hizmeti alacak" diye konuştu.


Milliyet