Coordinat Bornova, lansmanda yüzde 50 satışa yaklaştı!

Coordinat Bornova, lansmanda yüzde 50 satışa yaklaştı! Coordinat Bornova, lansmanda yüzde 50 satışa yaklaştı!

İzmirli DRC Grup’un Bornova Ağaçlıyol’da yapımına başladığı ve Türkiye’nin ilk ve tek aidatsız konut projesi unvanına sahip Coordinat Bornova, daha temel aşamasında hızlı bir satış grafiği yakaladı.1 + 0, 1 + 1 ve 2 + 1’lerden oluşan toplam 500 konutun 207’sinin satışını tamamladıklarını belirten DRC Grup Ortaklarından Caner Tan, yatırımcılara özel olarak yılın 12 ayı, her yıl yüzde 7 net kira artışı ile 5 yıllık kira garantisi verdiklerini söyledi. Projede 2 bin 350 metrekare dükkan alanı olacağını belirten Tan, Coordinat Bornova içinde hizmet verecek ticari alanlardan edilen gelir sayesinde yatırımcıların aidat ödemeyeceklerine dikkat çekti. Projede konutların yanı sıra; 2 bin 150 metrekare sosyal yaşam alanı bulunacağını da dile getiren Caner Tan, Sanayi metro durağına yalnızca 100 metre yakınlıkta bulunan Coordinat Bornova’nın, Yaşar Üniversitesi ve Ege Üniversitesi’ne de yürüme mesafesinde olduğunu kaydetti.


Teknoloji ve mühendislik olanaklarının yoğun olarak kullanıldığı projenin, çevreci özellikler taşıdığını da anlatan Tan, “Gerek, ısıtma soğutma tesisatlarında, gerekse bina yalıtımında yüksek teknoloji ürünü malzemeler kullanacağız ve İzmir’de benzeri olmayan bir proje gerçekleştireceğiz” dedi. Coordinat Bornova’nın, Mart 2018’de sahiplerine teslim edileceğini belirten firma ortaklarından Onur Durmuş ise şu bilgileri verdi: ” 8’er katlı iki blok olan proje bünyesinde 2 katlı yer altı otoparkı, lobi, çalışma alanı ve kütüphane, cafe, bar ve lounge alanı, kahvaltı ve yemek salonu, mutfak, oyun alanı, play station odası, karaoke odası, parti odası, market, yüzme havuzu, sauna, jakuzi, fitness salonu, atolyeler, sinema, kuaför, kuru temizleme, çamaşırhane ve konferans salonu yer alacak. Sessiz kütüphane ders alanımız var. Sakin bir ortamda veya home ofis çalışmak isteyenler burayı kullanacak. Sloganımız ise, ‘burada yabancı yok, henüz tanışmadıklarınız var’. Bünyesinde bir de konferans salonu olacak. İçeride havuz ve peyzaj alanı mevcut. Konutlar full eşyalı. Konut sahipleri, bavullarını alıp evlerine taşınabilecek. Haftanın bir çok gününü sıkılmadan geçirebileceğiniz sosyal donatılar olacak. Şu anda zemin iyileştirme çalışmalarımız sürüyor. Daireleri, Mart 2018’de sahiplerine teslim etmeyi planlıyoruz.” 


www.coordinat.xyz


Ege Telgraf
Haber Akşam Ege Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...İzmirli DRC Grup'un Bornova Ağaçlıyol'da yapımına başladığı ve Türkiye'nin ilk ve tek aidatsız konut projesi unvanına sahip Coordinat Bornova, hızlı bir satış grafiği yakaladı. 1 + 0,1 + 1 ve 2 + İlerden oluşan toplam 500 konutun 207'sinin satışını tamamladıklarını belirten DRC Grup ortaklarından Caner Tan, yatırımcılara özel olarak yılın 12 ayı, her yıl yüzde 7 net kira artışı ile 5 yıllık kira garantisi verdiklerini söyledi. Tan. İzmir'de benzeri olmayan bir proje gerçekleştireceklerini vurguladı. Dairelerin, Mart 2018'de teslim edilmesi planlanıyor. Akşam EgeHaber Hürriyet Ege Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...İzmirli DRC Grup'un Bornova Ağaçlıyol'da yapımına başladığı Coordinat Bornova, daha temel aşamasında hızlı bir satış grafiği yakaladı. Toplam 500 konutun 207'sinin satışını tamamladıklarını belitten DRC Grup Ortaklarından Caner Tan, yatırımcılara özel olarak yılın 12 ayı, her yıl yüzde 7 net kira artışıyla 5 yıllık kira garantisi verdiklerini söyledi. Projede 2 bin 350 metrekare dükkan alanı olacağını belirten Tan, Coordinat Bornova içinde hizmet verecek ticari alanlardan edilen gelir sayesinde yatırımcıların aidat ödemeyeceklerine dikkat çekti Tan, daire teslimlerinin Mart 2018 olduğunu sözlerine ekledi.


Hürriyet Ege