Coordinat Bornova'nın inşaatı yüzde 60 tamam!

Coordinat Bornova'nın inşaatı yüzde 60 tamam!

DRC Grup tarafından hayata geçirilen Coordinat Bornova projesinin inşaatı yüzde 60 tamamlandı. Projede anahtar teslimleri 1 Mart 2018 günü gerçekleşecek.DRC Grup Kurucu Ortaklarından Onur Durmuş, öğrenci ve yatırımcılara yönelik yaşama geçirdikleri Coordinat Bornova projesinde inşaatın yüzde 60'ını, satışların ise yüzde 70'ini tamamladıklarını söyledi. İnşaat sektöründeki birçok firmanın artan maliyetler nedeniyle işi yavaşlattığını, fakat Coordinat Bornova'nın programa uygun şekilde ilerlediğini dile getiren Durmuş, söz verdikleri tarih olan 1 Mart 2018'de konut sahiplerine anahtar teslimi yapacaklarını vurguladı. 


Yatırımcı kitle 

Kurucu ortak Caner Tan'da, Coordinat Bornova'nın ful eşyalı daireleri ve sosyal donatılarıyla tercih edildiğini belirtti. 


Yeni projelerle ilgili arsa arayışlarının da sürdüğüne dikkat çeken Tan, "Bizi takip eden ciddi bir yatırımcı kiltesi var. DRC Grup, sürekli kendini büyüten bir firma; 10 yıllık süreçte her yıl yüzde 300'lük bir büyüme grafiği yakaladık" diye konuştu.Milliyet Ege


Haber Gözlem'de şu şekilde yer aldı


DRC Grup Kurucu Ortaklarından Onur Durmuş, öğrenci ve yatırımcılara yönelik yaşama geçirdikleri Coordinat Bornova projesinde inşaatın yüzde 60'ını, satışların ise yüzde 70'ini tamamladıklarını söyledi. 

İnşaat sektöründeki birçok firmanın artan girdi maliyetleri nedeniyle işi yavaşlattığını, fakat Coordinat Bornova'da inşaatın programa uygun ilerlediğini dile getiren Durmuş, söz verdikleri tarih olan l Mart 2018'de konut sahiplerine anahtar teslimi yapacaklarını vurguladı. İzmir'de rezidans kültürünün giderek yaygınlaştığını belirten DRC Grup Kurucu Ortaklarından Caner Tan da. Türkiye'nin ilk aidatsız sitesi olması, full eşyalı daireleri ve sosyal donatılarıyla tercih edildiğini belirtti. Yeni projelerle ilgili arsa arayışlarının da sürdüğüne dikkat çeken Tan, "Bizi takip eden ciddi bir yatırımcı kitlesi var. Bu nedenle yeni bir projeye imza atarken, çok kazandıran bir proje üretme hedefimiz var. DRC Grup sürekli kendini büyüten bir firma; l0 yıllık süreçte her yıl yüzde 300'lük bir büyüme grafiği yakaladık" dedi. 


Gözlem