Coordinat Bornova'nın yarısı satıldı!

Coordinat Bornova'nın yarısı satıldı! Coordinat Bornova'nın yarısı satıldı!

DRC Grup tarafından Bornova Ağaçlıyol'da hayata geçirilen Coordinat Bornova Projesi'nde, satışlar yüzde 50'ye ulaştı.
DRC Grup tarafından Bornova Ağaçlıyol'da hayata geçirilen Coordinat Bornova Projesi'nde, satışlar yüzde 50'ye ulaştı. 


Projeye verdikleri destekten dolayı tüm paydaşlara teşekkür eden DRC Grup Ortakları'ndan Onur Durmuş, yatırımın doğru koordinatlarını vererek yola çıktıkları Coordinat Bornova projesinde çabalarının karşılığını almanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Kısa bir zaman içinde projenin ruhsatını aldıklarını belirten Durmuş, aynı başarıyı satışta da yakaladıklarını kaydetti. 


Kurucu Ortak Caner Tan da, 500 dairenin yarısını kısa zamanda sahipleriyle buluşturmanın çok büyük bir başarı olduğunun altını çizdi. 


www.coordinat.xyz


Ege Telgraf


Haber Hürriyet Ege Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı 


Coordinat Bornova'da 500 dairenin yarısını kısa sürede satmayı başaran DRC Grup'ta. kurucu ortaklar Caner Tan ve Onur Dur muşun yanı sıra çalışanlar ve çözüm ortakları, başarıyı kutladı. Samimi bir ortamda geçen etkinlikte projeye verdikleri destekten dolayı tüm paydaşlara teşekkür eden Durmuş. 

yatırımın doğru koordinatlarını vererek yola çıktıkları Coordinat Bornova'da çabalarının karşılığını almanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Tan da. "Coordinat Borno va'da sadece DRC Grup olarak bizim değil, tum paydaşlarımızın buyuk emeği var. Bu birlikteliğin önümüzdeki projelerde de sürmesi en büyük dileğimiz" diye konuştu.


Hürriyet Ege