Çukurova Balkon

Çorlu Park'ta 65 bin YTL'ye, ilk etap teslime hazır!

Çorlu Park'ta 65 bin YTL'ye, ilk etap teslime hazır!

Propa A.Ş. tarafından hayata geçirilen ÇorluPark projesinde ilk etap Ağustos ayında teslim ediliyor.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


640 konutu, 96 bin metrekare alışveriş merkezi, işletmeciliğini ünlü bir markanın gerçekleştireceği 4 yıldızlı oteli ve rezidanslarıyla, “Trakya'nın En Büyük Alışveriş ve Yaşam Merkezi” olma niteliğini taşıyan ÇorluPark, ilk anahtar teslimleriyle bölgeye standartların üstünde bir yaşam sunmayı hedefliyor.

Birinci etabı oluşturan 3 blokta toplam 168 dairenin Ağustos ayında hak sahiplerine teslim edileceğini açıklayan Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Harun Reşit Özçiçek, hızla devam eden projede 5 bloğun inşa edildiğini ve Eylül 2009'da tüm projenin tamamlanmış olacağını belirtti.  

Birçok Türk ve dünya markasının kiralamak için yoğun ilgi gösterdiği ÇorluPark AVM'nin yanı sıra ünlü bir markanın işleteceği 4 yıldızlı ve 320 yatak kapasiteli otele ev sahipliği yapacak olan proje, sosyal tesisleri ile de dikkat çekiyor. Çorlu Park'ın sosyal olanakları arasında; 24 saat açık acil servis, yüzme havuzu, süs ve peyzaj havuzları, çocuk yuvası ve kreş, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları, çocuk oyun alanları, yürüme parkuru, bisiklet yolları, cafe ve otoparklar yer alıyor. Proje alanının yüzde 85'inin yol, otopark ve yeşil alana ayrıldığı Çorlu Park'ta, bu alanların büyüklüğü konut sahasında 29 bin metrekareyi buluyor.

14 katlı bloklardan oluşan projede, 55 metrekarelik 1+1'den, 147 metrekarelik 4+1'e kadar dört tip daire seçeneği sunuluyor. Özel güvenlik ve profesyonel bir site yönetiminin sağlandığı Çorlu Park'ta, her bloğun girişinde ikinci güvenlik kapısı ve dairelerde görüntülü diafon bulunuyor. Konutların başlangıç fiyatları ise 65 bin ile 185 bin YTL arasında değişiyor.

Çorlu Park, İstanbul'a 95 km uzaklıkta olması sebebiyle çevre illerdeki gayrimenkul yatırımcılarının da ilgisini çekiyor.

Tel: (İstanbul merkez)  0 212  347 02 89
(Tekirdağ) 0 282 661 1 661
Web: www.corlupark.com