Çukurova Bölgesel Havalimanı ihalesi ertelendi!

Çukurova Bölgesel Havalimanı ihalesi ertelendi! Çukurova Bölgesel Havalimanı ihalesi ertelendi!

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğünce yapılacak Çukurova Bölgesel Havalimanı ihalesi ileri bir tarihe ertelendi. Söz konusu ihale, daha önce 15 Ocak 2016'dan 29 Ocak 2016'ya ertelenmişti.Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğünce yapılacak Çukurova Bölgesel Havalimanı ihalesi ileri bir tarihe ertelendi.


Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, teknik değerlendirme çalışmalarının devam etmesi nedeniyle 29 Ocak 2016 olarak duyurulan Çukurova Havalimanı ihale dokümanlarının inceleme/satış ile teklif alma tarihleri, bilahare ilan edilmek üzere ileri bir tarihe ötelendi.


Söz konusu ihale, daha önce 15 Ocak 2016'dan 29 Ocak 2016'ya ertelenmişti.


Çukurova Havalimanı'na İcon Grup talip oldu!AA


Haber Resmi Gazete'de şöyle yer aldı;


SÜRE UZATIM İLANI


Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğünden (DHMİ):

19.10.2015 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan ihale ilan metni ile 15.01.2016 tarihinde saat 09.30’da sona ereceği bildirilen Çukurova Bölgesel Havalimanının Yap-İşlet-Devret Modeli ile ihalesine ilişkin teklif alma tarihi 29.01.2016 günü saat 09.30’a ertelenmişti.


Anılan ihale ile ilgili teknik değerlendirme çalışmalarının devam etmesi nedeniyle ihale dokümanlarının inceleme/satış ile teklif alma tarihleri bilahare ilan edilmek üzere ileri bir tarihe ötelenmiştir.

İlgililere ilanen duyurulur.


Haber Milliyet'te şöyle yer aldı;

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğünce yapılacak Çukurova Bölgesel Havalimanı ihalesi ileri bir tarihe ertelendi. Resmi gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, teknik değerlendirme çalışmalarının devam etmesi nedeniyle 29 Ocak 2016 olarak duyurulan Çukurova Havalimanı ihale dokümanlarının inceleme/satış ile teklif alma tarihleri, bilahare ilan edilmek üzere ileri bir tarihe ötelendi. Söz konusu ihale, daha önce 15 Ocak 2016'dan 29 Ocak 2016'ya ertelenmişti.


Milliyet