Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emeklilere 2 yeni son dakika müjdesi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emeklilere 2 yeni son dakika müjdesi!


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tarafından emekli olan vatandaşlara iki yeni müjde açıklaması geldi. Birinci müjde, bankalardan nakit kredi, ikinci müjde ise nakit avans kampanyası oldu. 


Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank'ın sabah yapmış olduğu yeni açıklamanın ardından emekli olan vatandaşlara devlet destekli olarak hem ihtiyaç kredisi, hem de nakit avans limitleri sağlanacağı belirtildi. Haber24'te yer alan habere göre; acil para ihtiyacı bulunan vatandaşlar için hayata geçirilecek olan bu kampanyalarda, kamu bankaları üzerinden işlem gerçekleştirilecek olan kişiler belirli koşullara sahip olması halinde bu üç banka üzerinden istedikleri zaman nakit kredi alabilecek. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Emekli maaşını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan kişiler, bankaya gitmeden bile ve mobil uygulamalar aracılığıyla istedikleri zaman devlet destekli kredi için ve nakit avans limiti için başvuruda bulunabilecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın duyurusunun ardondan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emeklilere kamu bankaları da kapılarına açmış oldu. Kredi kullanacak olan vatandaşlar, daha önce kredi onayı alamamaları sebebiyle bankalara başvuru yapmıyordu. Nakit kredi kullanacak olan kişiler için artık hem ihtiyaç kredisi, hem borç kapatma kredisi hem de istedikleri sürede nakit limitleri hesaplarına sunulacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Ziraat Bankası aracılığıyla nakit kredi kampanyasına başvuruda bulunacak olan kişiler banka hesapları üzerinden aldıkları internet şifresiyle beraber banka şubesine gitmeden mobil uygulama aracılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. 

Banka internet üzerinden 50 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olarak kredi fırsatı sunuyor. 50 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli şekilde alınabilecek ihtiyaç kredisi kampanyasında ilk taksit ödemesinde ödeme erteleme yapılmak isteniyorsa, banka şubesinde bu durum belirtilmeli. Kredi başvurusunda bulunacak kişiler kredi onayı almalarının ardından kredi kullanması halinde bankadan 10 bin TL'ye kadar artı para kullma fırsatını bulacak. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Ziraat Bankası'nda hayata geçirilen bu kampanya gibi, ayrıca Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de başvuruda bulunarak emekli olan kişilere yüksek limitli ihtiyaç kredisi ve nakit avans kullanabiliyor. Bankaların resmi internet siteleri aracılığıyla kampanyalar hakkında bilgi alınabilir, düşük faiz oranları ile nasıl kredi kullanabileceği bilgilerini bulabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden işlem gerçekleştirecek olan kişiler başvuruda bulunmadan önce emekli maaşlarını bankaya taşımalı. Emekli maaşı bankalara taşındığında banka tarafından 750 Türk Lirası'na kadar ek promosyon ödemesi yapıyor. 

Emekli maaşlarında ek zamlar arttı! İşte kritik tarih!

Ek zam ve maaş zam farkları ile ilgili flaş açıklama!

Milyonlarca emekliye maaş zammı müjdesi!

2022 sonunda dolar beklentisi 16,13 TL!

Altın fiyatları tırmanışa geçti!

Bitcoin 2022'de rekora ulaşacak!

Enflasyona karşı konuta talep artıyor!