Dap Royal Center'da 308 bin TL'ye!

Dap Royal Center'da 308 bin TL'ye! Dap Royal Center'da 308 bin TL'ye!

Geçtiğimiz günlerde tamamı yapılan Dap Royal Center, DAP Yapı'nın 11. projesi olarak tanıtılıyor. Su, yelken, sahil ve gökyüzü temalarının öne çıktığı proje, 3 ayn binadan oluşuyorGeçtiğimiz günlerde tamamı yapılan Dap Royal Center, DAP Yapı'nın 11. projesi olarak tanıtılıyor. Su, yelken, sahil ve gökyüzü temalarının öne çıktığı proje, 3 ayn binadan oluşuyor. 27 ve 30 katlı iki bina ve ortalarında bulunan 13 katlı bir bloktan oluşan proje, 7-24 hizmet veren bir rezidans olarak inşa ediliyor.

3500 TL-6500 TL/metrekare fiyat aralığında satışa çıkacak olan daireler için banka kredisinin yarımda DAP finans sistemiyle de esnek ödeme seçenekleri sunulacak. Yüzde 5'i peşin ve yüzde 20'si bir yıl sonra olmak üzere 0.85 faiz oranı üe 120 aya kadar banka kredisi seçeneği oluşturulan projede, yüzde 25 peşinat vererek 36 aya kadar 0.79 faiz oram ile vadelendirilen DAP finans seçeneği de sunuluyor. Dairelerin fiyatları ise 308 bin ile 1 milyon 371 bin TL arasmda değişiyor. Dap Royal Center'da, 27 ve 30 katlı iki bina ve 13 katlı bir blok bulunuyor. Projede toplam 210 rezidans dairesi var. 1+1 stüdyo dairelerin büyüklüğü 62 metrekareyken, 4+1 dairelerin büyüklüğü ise 194 ya da 260 metrekare arasmda değişiyor. Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkam Ziya Yılmaz, 'Ev sahibi olmak birçok kişi için en önemli yaşam hedeflerinden biridir,' diyor ve ev sahibi olmanın, kişinin belli bir ekonomik seviyeye ulaştığını gösterdiğini belirtiyor. Yılmaz, sözlerine şöyle devam ediyor: 'Bu alanda yapılan bazı araştırmalarda ev 'kendini ifade ve kimlik' aracı olarak tammlanmıştır. Konutun algılanan statüsü yükseldikçe sahibinin de algüanan sosyal ve ekonomik sınıfı   yükselmektedir. Dap Yapı projeleri, seçkin bir aha kitlesine hitap edecek şekilde üretilmiş butik projelerdir;

Su konsepti ön planda

Projenin en öne çıkan yanlarından biri, suyla yaşama yapılan vurgu. Dragos sahilde bulunan projede, 6. kattan itibaren deniz görülebiliyor. Hangi katta olursa olsun, tüm daireler bir şekilde 'su'ya bakıyor. Su konseptiran farklı tasarımlarla bir arada kullanıldığı projede, denize bakmayan daireler 4000 metrekarelik dev gölete veya havuza bakacak şekilde konumlandırılmış. Aynca dev gölette sandalla geziler yapılabiliyor, bloklar arasmda gidilip gelinebiliyor. Projede sosyal tesislere de önem verilmiş. Dap Royal Center'da açık ve kapalı yüzme havuzu ve spor salonunuyla beraber, 20. katta mini bir golf pisti de bulunuyor. Rezidansta ayrıca resepsiyon, çağn merkezi, 24 saat güvenlik, temizlik, bakım-onanm gibi hizmetler de veriliyor.
Hürriyet/Ziya Yılmaz