Dap Yapı, Adam Kule için ön talep topluyor!

Dap Yapı, Adam Kule için ön talep topluyor!

“İst Marina”, “Dap Vadisi”, “Burgu”, “Tango”, “Dalga” ve “Vazo Kuleler” gibi projelerle tanınan Dap Yapı, bu kez Kartal Dragos’taki “Adam Kule” için talep toplamaya başladı.Geliştirdiği tarz ve konseptlerdeki “ist Marina”, “Dap Vadisi”, “Burgu”, “Tango”, “Dalga” ve “Vazo Kuleler” gibi projelerle tanınan Dap Yapı, bu kez Kartal Dragos’taki “Adam Kule” için ön talep toplamaya başladı.


Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak yeni projenin, ön talep döneminde yoğun ilgi gördüğünü belirten Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Bugüne kadar yaptığımız en orijinal proje olacak” dedi. Adam Kule’nin, uzun süredir üzerinde çalıştıkları bir proje olduğunun altını çizen Yılmaz, “Henüz tanıtımı bile yapılmadan, ön talep döneminde yoğun ilgiyle karşılaştık. Projemizin yer alacağı arazi bize ait ve Tekel arazisi üzerinde kalan çok değerli bir arsa. Adam Kule 30 katlı olacak ve bölgenin en güzel yerleşim yerlerinden Dragos’ta inşa edilecek” diye konuştu.Şehir yapısına göre dönüşüm


Metro Properties Asya Bölgesi Müdürü ve Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Gündüz Bayer, şirkete ait arsaların dönüşümüne ilk olarak Almanya’da başladıklarını belirterek, değişen şehir yapısına göre hareket ettiklerini söyledi.


Bayer, “Metro Cash&Carry’lerin bulunduğu alanlarda şehrin yapısı değiştiğinde, biz de proje geliştirmeye sıcak bakıyoruz. Marketi sabit tutuyor, ancak bulunduğu alanda karma kullanımlı projeler geliştiriyoruz” dedi. Bayer, projelerde firmalarla ortaklık konusunda da çalışmalar yürüttüklerini, Güneşli ve Kozyatağı’ndaki marketler için de görüştüklerini söyledi.

 


Yüksek prim getirisi


Yılmaz, projenin Dap Yapı’nın önemli çalışmalarından olduğuna da vurgu yaparak, yüksek prim getirisi olacağını kaydetti. Ziya Yılmaz, “Ön satışlar devam ediyor. Şu ana kadar yaklaşık 5 bin kişiden ön talep alındı. Projeyle, daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi yatırımcılara yüksek prim sağlayacağız” ifadesini kullandı. Adam Kule, lokasyonu ve özellikleriyle de farkını ortaya koyduğunu vurgulayan Yılmaz, “Bu özel projemizin detaylarını, mayıs ayında kamuoyu ile de paylaşacağız” dedi.Duygu Erdoğan / Milliyet