DAP Yapı sonbahar kampanyası başladı!

DAP Yapı sonbahar kampanyası başladı! DAP Yapı sonbahar kampanyası başladı!

Dap Yapı sonbahara özel kampanya başlattı. Şirket, peşin ödemelerde indirim ve düşük faiz oranını sunmasının yanı sıra bazı projelerinde ilk 5 ay kira bedelini karşılıyor


DAP Yapı, Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule, Tango Kule, Royal Center ve DAP Vadisi'nde yer alan ofis projelerinde sonbahar kampanyası başlattı. Teslime hazır daire, rezidans, ofis ve mağazalardan oluşan projelerde kampanya kapsamında kira garantisi, yüzde 10 indirime ek olarak peşin ödemelerde yüzde 10 indirim sunuluyor. Ayrıca 2 bin 950 liradan başlayan taksitlerle Halkbank'ın Konut Kredisi Desteği ile 60 ay vadede yüzde 0.42, 120 ay vadede ise yüzde 0.70 faiz oranı gibi farklı ödeme seçenekleri de bulunuyor.


5 AY KİRA KARŞILANIYOR

Eşyalı ve eşyasız alternatifleri ile 5 yıldızlı otel lüksüne sahip rezidanslar Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule ve Tango Kule'de 1+0, 1+1 ve 2+1 daireleriyle hem oturumcu hem de yatırımcılara yönelik "Kendi Kendini Ödeyen Rezidanslar" kampanyası dikkat çekiyor. 10 yıllık banka kredisi kullanılarak satın alınan rezidansların 8 yılı kira geliri ile ödenebiliyor. DAP Yapı, Dalga Kule ve Vazo Kule'de ise rezidansın oturum amaçlı kullanılmayacak olması halinde ilk 5 ay kira bedelini karşılıyor.


İMKÂNLARI SEFERBER ETTİK

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, hayata geçirdikleri binlerce konutu vaat ettikleri kalitede inşa ettiklerini söyledi. Yılmaz, "Gittiğimiz yerlere katma değer kazandırdık. Çirkin yapılaşmanın, çarpık zihniyetle inşa edilen binaların yanında bir tablo gibi duran projelerimiz görünümüyle, kalitesiyle ve en önemlisi üstün inşaat özellikleriyle öne çıkıyor. Konut edinmek isteyenler için tüm imkânları seferber etmiş durumdayız" dedi. Yılmaz, "Şu anda ülkemiz bir süreçten geçiyor ve elbette turizm sektörü de durgunluktan payını aldı. Fakat kısa sürede toparlanıp yine yabancıların sık ziyaret ettiği rotasyonlardan biri olacağız. Dolayısıyla otellerimizin doluluk oranlarının artacağına, bu konseptin geleceğine inanıyoruz ve yatırım yapıyoruz" ifadelerini kullandı.


Sabah


www.dapyapi.com.tr/Haber Milliyet'te şöyle yer aldı


Yatırıma devam Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, konut edinmek isteyenler için tüm imkanları seferber ettiklerini belirterek, şunları söyledi: "Özellikle yakın gelecekte Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule, Tango Kule projelerindeki konseptin daha çok ilgi çekeceğine inanıyoruz ve bu doğrultuda yatırıma devam ediyoruz. Şu anda ülkemiz bir süreçten geçiyor ve elbette turizm sektörü de durgunluktan payını aldı. Fakat kısa sürede toparlanıp yine yabancıların sık ziyaret ettiği rotasyonlardan biri olacağız. Dolayısıyla otellerimizin doluluk oranlarının artacağına, bu konseptin geleceğine inanıyoruz ve yatırım yapıyoruz." Dap Yapı, teslime hazır projelerinde özel kampanya fırsatları sunuyor. Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule, Tango Kule, Royal Center ve Dap Vadisi'nde yer alan rezidanslar ve ofisler çeşitli ödeme seçenekleriyle sahiplerini buluyor Dap Yapı, European Property Awards tarafından birçok ödüle layık görülen teslime hazır projeleri özelinde kampanya fırsatı sunuyor. Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule, Tango Kule, Royal Center ve Dap Vadisi'nde yer alan ofis projelerini kapsayan kampanya ile ister oturum, istenirse hemen yatırım imkanından yararlanılıyor. 

Eşyalı ve eşyasız alternatifleri ile 5 yıldızlı otel lüksüne sahip rezidanslar Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule ve Tango Kule'de 1+0, 1+1 ve 2+1 daireleriyle hem oturumcu, hem de yatırımcılara yönelik 'Kendi Kendini Ödeyen Rezidanslar' kampanyası dikkat çekiyor. 10 yıllık banka kredisi kullanılarak satın alman rezidansların 8 yılı kira geliri ile ödenebiliyor. DAP Yapı, Dalga Kule ve Vazo Kule'de ise rezidansın oturum amaçlı kullanılmayacak olması halinde ilk 5 ay kira bedelini karşılıyor. 


Ofis de var Anadolu Yakası'nın çekim merkezi Bağdat Caddesi'ne 10 dakika uzaklıkta yer alan Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule, Tango Kule ve Royal Center projeleri bölgedeki adliyeler, hastaneler, özel ve devlet üniversiteleri, alışveriş merkezleri, Sahiba Gökçen Havalimanı, Osmangazi Köprüsü, E-5, metro ve İstanbul  Ankara  hızlı tren projesinin istasyonlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. 


İstanbul'un yükselen bölgelerinden biri olan Çağlayan bölgesinde faaliyete geçen Dap Vadisi'nde ise ofis alanları, her bir projenin içinde bulunan toplantı odaları ve işadamlarına yönelik geliştirdiği VIP hizmet anlayışıyla beyaz yakalı çalışanların tüm ihtiyaçları karşılanıyor. Çeşitli mağazaların, restoranların ve kafelerin de yer aldığı Dap Vadisi yaşam alanları ile de dikkat çekerken, bölgenin kalkınmasına katkı sağlıyor. Z Ofis, İ Ofis, Y Ofis, A Ofis, S Ofis ve Bumerang Ofis projeleriyle Çağlayan bölgesini bir Dap Vadisi'ne dönüştüren Dap Yapı, bölgenin kentsel dönüşümüne de katkı sağlıyor. 


Ek indirim Dap Yapı, tarihi kampanyaya dahil tüm projelerinde yüzde 10 indirime ek olarak tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Halkbank'ın konut kredisi desteği ile 60 ay vadede yüzde 0.42, 120 ay vadede yüzde 0.70 faiz imkanının verildiği ve 2 bin 950 liradan başlayan taksitlerle otel lüksünü içeren rezidanslara sahip olunabiliyor. Dap Yapı'dan 36 aya kadar varan vadelerde de kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. 


Milliyet