26 / 06 / 2022

Dap Yapı Vazo Kule'de teslimler başladı!

Dap Yapı Vazo Kule'de teslimler başladı!

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından DAP Yapı tarafından Maltepe Dragos’ta inşa edilen Vazo Kule’de konut ve ofislerin teslimine başlandı. Yüzde 40’ı teslim edilen Vazo Kule, iki rezidans ve bir ofis bloğundan oluşuyor.
DAP Yapı’nın eski Hitit vazosundan yola çıkarak tasarladığı Vazo Kule’de daire ve ofis sahiplerine teslimler başladı. Tasarımı ve mimarisi ile dikkat çeken Vazo Kule, 289 adet rezidans ve 99 adet home office’den oluşuyor. 


2014-2015 yılında Avrupa’nın en prestijli gayrimenkul ödülleri arasında gösterilen  European Property Awards’ta “Ticari Yüksek Katlı Yapı” alanında birinciliğe layık görülen Vazo Kule yatırımcılarına yüksek prim vadediyor. M.Ö. 1600 yılından izler taşıyan Vazo Kule’de ofisler, istenildiği takdirde birleştirilerek daha büyük metrekarelere de dönüştürülüyor. 


Teslimlerin hızla devam ettiği 5 yıldızlı otel konforuna sahip olan Vazo Kule’de lobi, danışmanlık, kat hizmeti, 7/24 özel güvenlik, yürüyüş parkurları, fitness merkezi, Türk hamamı, açılır kapanır 4 mevsim yüzme havuzu, mini alışveriş merkezi, kafeler, restoranlar, otopark ve helikopter pisti yer alıyor. Vazo Kule, Home Ofis’te VIP Asistan; sekreter, yardımcı personel gibi ihtiyaçları tamamen ortadan kaldırarak 7/24 özel asistan, back office ve concierge hizmetleri sunuyor.


Teslimlerin başladığı Vazo Kule projesi ile ilgili görüşlerini belirten Ziya Yılmaz, “5 yıldızlı otel konforuna sahip olan projemizi, Ortadoğu’nun en büyük oteller zinciri Rotana ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde otel konseptinde işletilmeye başlandı. 12 ülkede, 26 şehirde, 100’e yakın oteliyle, yılda 5 milyon konuk ağırlayan Rotana, 300 bağımsız rezidansı, dileyenler için otel işletim sisteminde kiraya verecek. Böylece yatırımcıya ekstra kazanç fırsatı sunacak olan, kurumsal işletim sistemi ile daire sahipleri dilerlerse kendi yerlerini kiralayarak ekstra gelir elde edecekler” dedi.


Ziya Yılmaz, “Vazo Kule’nin bulunduğu, Maltepe-Dragos bölgesi, yakın çevresiyle birlikte giderek gelişiyor. 1 milyon 200 bin metrekare büyüklüğündeki sahil şeridinde yapılan düzenlemeler, bölgenin değerini artırıyor. Ayrıca Vazo Kule projesinin hemen yanında sürdürülen arkeolojik kazılarda, Bizans dönemine ait hamam ve kilise kalıntılarına ulaşıldı. Kazı alanı, imara uygun olmadığı için Vazo Kule’nin önü yapılaşmayla kapanmayacak ve değerini yıllarca muhafaza edecek. Vazo Kule’ye yakın konumda olan Tekel’e ait yer, üniversite ve kampüs alanına çevrilecek  ve binlerce öğrenciye eğitim imkanı sağlayacak. Kentsel dönüşüm projesinin pilot bölgesinde yer alan projemiz, 21 adliyeyi birleştiren dünyanın en büyük Adalet Sarayı’na 2 km mesafede konumlanıyor. Kartal Adliyesi’nin Yüksek İstinaf Mahkemesi olarak yeniden yaşama geçecek olması, bu alanda yoğun bir personel ve ziyaretçi trafiğini işaret ediyor. Bölgede pek çok AVM, üniversite ve hastanenin yanı sıra yapımı planlanan bir fuar ve kongre merkezi de bulunuyor. Tüm bunlar, Vazo Kule’yi benzersiz kılıyor. Bölgenin prestiji paralelinde edinilen gayrimenkullerin değerleneceğini ve önümüzdeki 7-8 yıl içerisinde katlanarak artacağını öngörüyoruz ” diye konuştu.


Ulaşım Avantajı

Vazo Kule, Fenerbahçe’den başlayıp Tuzla’ya kadar devam eden  Türkiye’nin en uzun sahil bandı üzerinde yer alıyor. İstanbul’un yeni cazibe merkezi olarak anılan bölgede konumlanan proje, Kadıköy, Bağdat Caddesi, havalimanı, marina ve metro gibi ulaşım hatlarına olan yakınlığıyla önemli bir lokasyon avantajı sunuyor.


Web: http://www.vazokule.com.tr/


Haber Milliyet'te şöyle yer aldı;


Vazo Kule’de teslim zamanı

DAP Yapı’nın, eski Hitit vazosundan ilham alarak tasarladığı “Vazo Kule”de daire ve ofislerin teslimatlarına başlandı. Vazo Kule, 289 rezidans ve 99 home office’den oluşuyor.


2014-2015 yılında Avrupa’nın en prestijli gayrimenkul ödülleri arasında gösterilen “European Property Awards”ta “Ticari Yüksek Katlı Yapı” alanında birinciliğe layık görülen Vazo Kule’de ofisler, istenilirse birleştirilerek daha büyük metrekarelere de dönüştürülüyor. Projede, lobi, danışmanlık, kat hizmeti, 7/24 özel güvenlik, yürüyüş parkurları, fitness merkezi, Türk hamamı, açılır kapanır 4 mevsim yüzme havuzu, mini alışveriş merkezi, kafeler, restoranlar, otopark ve helikopter pisti yer alıyor. Vazo Kule, ayrıca Home Ofis’te “VIP Asistan” servisiyle sekreter, yardımcı personel gibi ihtiyaçları kaldırarak 7/24 özel asistan, back office ve concierge hizmetleri sunuyor.  


‘5 yıldızlı otel gibi’


Teslimlerin başladığı Vazo Kule projesinin “5 yıldızlı otel konforunda” olduğunu anlatan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Projemiz, Ortadoğu’nun en büyük oteller zinciri Rotana ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde otel konseptinde işletilmeye başlandı. 12 ülkede, 26 şehirde, 100’e yakın oteliyle yılda 5 milyon konuk ağırlayan Rotana, 300 bağımsız rezidansı, dileyenler için otel işletim sisteminde kiraya verecek. Böylece yatırımcıya ekstra kazanç fırsatı sunulacak.  Kurumsal işletim sistemi sayesinde, daire sahipleri dilerlerse kendi yerlerini kiralayarak gelir elde edecek” dedi.


Milliyet
Bu haber Sabah Gazetesi'nde şöyle yer aldı:


DAP Yapı'nın eski Hitit vazosundan yola çıkarak tasarladığı Vazo Kule'de daire ve ofis sahiplerine teslimler başladı. Tasarımı ve mimarisi ile dikkat çeken proje, 289 adet rezidans ve 99 adet home office'den oluşuyor. Vazo Kule'de lobi, danışmanlık, kat hizmeti, 7/24 özel güvenlik, yürüyüş parkurları, fitness merkezi, Türk hamamı, açılır kapanır 4 mevsim yüzme havuzu, mini alışveriş merkezi, kafeler, restoranlar, otopark ve helikopter pisti yer alıyor. Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Projemiz, Ortadoğu'nun en büyük oteller zinciri Rotana ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde otel konseptinde işletilmeye başlandı. 12 ülkede, 26 şehirde, 100'e yakın oteliyle, yılda 5 milyon konuk ağırlayan Rotana, 300 bağımsız rezidansı, dileyenler için otel işletim sisteminde kiraya verecek. Böylece yatırımcıya ekstra kazanç fırsatı sunacak olan, kurumsal işletim sistemi ile ev sahipleri dilerlerse kendi yerlerini kiralayarak ekstra gelir elde edecekler" dedi. Haber Posta Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


DAP Yapı'nın Maltepe Dragos'ta inşa ettiği Vazo Kule'de konut ve ofislerin teslimine başlandı. Yüzde 40'ı teslim edilen Vazo Kule, iki rezidans ve bir ofis bloğundan oluşuyor. Projede lobi, danışmanlık, kat hizmeti, 7/24 özel güvenlik, yürüyüş parkurları, fıtness merkezi, Türk hamamı, açılır kapanır 4 mevsim yüzme havuzu, mini alışveriş merkezi, kafeler, restoranlar, otopark ve helikopter pisti yer alıyor. Rotana ile anlaştı Teslimlerin başladığı Vazo Kule ile ilgili görüşlerini belirten Ziya Yılmaz, "5 yıldızlı otel konforuna sahip olan projemizi, Ortadoğu'nun en büyük oteller zinciri Rotana ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde otel konseptinde işletilmeye başlandı. 12 ülkede, 26 şehirde, 100'e yakın oteliyle, yılda 5 milyon konuk ağırlayan Rotana, 300 bağımsız rezidansı, dileyenler için otel işletim sisteminde kiraya verecek. Böylece yatırımcıya ekstra kazanç fırsatı sunacak olan, kurumsal işletim sistemi ile daire sahipleri dilerlerse kendi yerlerini kiralayarak ekstra gelir elde edecekler" dedi. 


Posta


Haber Yeni Yüzyıl Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


DAP Yapı tarafından Maltepe Dragos'ta inşa edilen Vazo Kule'de konut ve ofislerin teslimine başlandı. Yüzde 40'ı teslim edilen Vazo Kule, iki rezidans ve bir ofis bloğundan oluşuyor. Eski Hitit vazosundan yola çıkarak tasarlanan Vazo Kule, 289 adet rezidans ve 99 adet home office'den oluşuyor. Projeyle ilgili görüşlerini belirten Ziya Yılmaz "5 yıldızlı otel konforuna sahip olan projemizi, Ortadoğu'nun en büyük oteller zinciri Rotana ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde otel konseptinde işletilmeye başlandı" dedi. 


Yeni Yüzyıl


Haber Vahdet Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


DAP Yapı'nın eski Hitit vazosundan yola çıkarak tasarladığı Vazo Kule'de daire ve ofis sahiplerine teslimler başladı. Tasarımı ve mimarisi ile dikkat çeken Vazo Kule, 289 adet rezidans ve 99 adet home office'den oluşuyor. M.Ö. 1600 yılından izler taşıyan Vazo Kule'de ofisler, istenildiği takdirde birleştirilerek daha büyük metrekarelere de dönüştürülüyor. Vazo Kule projesi ile ilgili görüşlerini belirten Ziya Yılmaz, "12 ülkede, 26 şehirde, 100 e yakın oteliyle, yılda 5 milyon konuk ağırlayan Rotana, 300 bağımsız rezidansı, dileyenler için otel işletim sisteminde laraya verecek. Böylece yatırımcıya ekstra kazanç fırsatı sunacak" dedi. 


Vahdet


Haber Son Gündem'de şöyle yer aldı;


Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından DAP Yapı tarafından Maltepe Dragos’ta inşa edilen Vazo Kule’de konut ve ofislerin teslimine başlandı. Yüzde 40’ı teslim edilen Vazo Kule, iki rezidans ve bir ofis bloğundan oluşuyor.


Son Gündem 


Haber Zaman Gazetesi'nde şöyle yer aldı;


Gayrimenkul sektörünün öncü markaimm. lanndan DAP Yapı tarafından Maltepe Dragos'ta inşa edilen Vazo Kule'de konut ve ofislerin teslimine başlandı. Yüzde 40'ı teslim edilen Vazo Kule, 289 adet rezidans ve 99 adetlik ofis blokundan oluşuyor. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Projemiz, Ortadoğu'nun büyük oteller zinciri Rotana ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde otel konseptinde işletilmeye başlandı. Rotana, 300 bağımsız rezidansı, dileyenler için otel işletim sisteminde kiraya verecek. Böylece yatırımcıya ekstra kazanç fırsatı sunacak olan, kurumsal işletim sistemi ile daire sahipleri dilerlerse kendi yerlerini kiralayarak ekstra gelir elde edecekler." dedi. 'Ticari Yüksek Katlı Yapı' alanında birincilik ödülü bulunan Vazo Kule'de otel benzeri hizmetler bulunuyor. 


Zaman
Haber Posta Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


DAP Yapı'nın Maltepe Dragos'taki Vazo Kule projesinde teslimler sürüyor. Proje, l 289 rezidans ve 99 home ofisten oluşuyor. DAP Yapı Başkanı Ziya Yılmaz, "5 yıldızlı otel konforuna sahip projemiz için, Ortadoğu'nun en büyük g oteller zinciri Rotana ile işbirliği yaptık. l 12 ülkede, 26 şehirde, 100'e yakın otele sahip Rotana, 300 rezidansı, dileyenler için otel işletim sistemiyle kiraya verecek. Böylece yatırımcıya ekstra kazanç fırsatı sunulacak" dedi. Posta