Çukurova Balkon

Dap Yapı’dan bal gibi proje: Taksim Petek Residence!

Dap Yapı’dan bal gibi proje: Taksim Petek Residence! Dap Yapı’dan bal gibi proje: Taksim Petek Residence!

Dap Yapı, bal peteği tasarımlı Taksim Petek Residence projesini görücüye çıkardı. Konut, ofis ve ticari ünitelerden oluşan proje, 72 ay vade 0 faizli lansmana özel fiyatla satılıyor.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!Dap Yapı, bal peteği tasarımlı Taksim Petek Residence projesini görücüye çıkardı. Konut, ofis ve ticari ünitelerden oluşan proje, 72 ay vade 0 faizli lansmana özel fiyatla satılıyor. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Arılardan esinlendik ve İstanbul’un kalbi Taksim’de, tıpkı Gaudi’nin eserleri gibi benzeri olmayan bir başyapıt geliştirdik. Taksim’in göbeğinde hemen teslim bir projeyi ayda 2.500 dolar taksitle satışa sunuyoruz” açıklamasında bulundu.

Farklı mimari tasarımlarla dikkati çeken Dap Yapı, Taksim’de bal peteğinden esinlendiği yeni bir proje geliştirdi. Konut, ofis ve ticari ünitelerden oluşan petek görünümlü Taksim Petek Residence, 450 milyon liralık yatırım gerçekleştirildi. Toplam 112 rezidans, 15 ofis ve 5 mağazanın yer aldığı proje lansman döneminde 72 ay 0 faiz imkanıyla satışa sunuldu. Projelendirme için 1.5 yıl süreyle çalıştıklarını belirten Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, yatay bir proje geliştirdiklerini belirtti.


YERLİ GAUDİ GİBİ

Projeyi tasarlarken arılardan esinlendiğini belirten Ziya Yılmaz, “Çeşitli konseptler üzerinde çalışırken arıları çok sevdiğim için bal peteği konsepti üzerinde karar kıldık. Sonunda müzeye konacak enteresan bir yapı ortaya çıktı” dedi. Böylelikle İspanya’da ART Nouveau akımının öncüsü olan ve ünlü mimari eserleriyle tanınan Katalan mimar Antoni Gaudi’nin eserlerine benzeyen bir çalışma yaptıklarını söyleyen Yılmaz, “Arılar altıgen yuvacıklar yaparak mevcut alanı en iyi şekilde değerlendiriyor, böylece en az balmumuyla hafif fakat sağlam petekler yapabiliyor ve peteğin içine maksimum miktarda bal depolayabiliyorlar. Bal peteğinin oluşması tam anlamıyla mimari bir şaheser” diye konuştu.


KİŞİYE ÖZEL ÖDEMELER

İlhamını baldan alan ve dış cephesi bal peteği görünümünde tasarlanan Taksim Petek Residence, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerine sahip rezidans dairelerin yanı sıra, ofisler ve dükkanlardan oluşuyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Taksim Petek Residence’ta, 112 rezidans, 15 ofis ve 5 mağaza olmak üzere 132 bağımsız bölüm bulunuyor. Tago Mimarlık imzası taşıyan projede dairelerin büyüklükleri 103 metrekare ile 239 metrekare arasında değişiyor. Daireler, Suit, Grand Suit ve King Suit olarak tasarlandı. Dubleks dairelerde konfor ve geniş yaşam alanlarının sunulduğu Taksim Petek Residence’ta ofisler 92 - 142 metrekare arasında değişirken, ticari ünitelerin büyüklükleri ise 183 metrekareden başlıyor.


ALIŞVERİŞ VE SANAT

İstanbul’un en önemli merkezinde konumlanan Taksim Petek Residence, yaşamın tüm alanlarına temas edebilen bir noktada yer alıyor. Taksim Petek Residence, iş ve özel yaşamda mega kentin her türlü imkanından fazlasıyla yararlanılmasını sağlıyor. İstanbul’a hayat veren Taksim; şehrin tüm ritmini, heyecanını ve enerjisini yaşatmaya devam ediyor. Dünyanın en renkli alışveriş caddesinde doyasıya alışveriş keyfi yaşanırken, sanat ve kültürün tam içerisinde bulunuluyor. Ünlü gurme lokanta ve şık kafelerde lezzet şöleni yaşanırken, sinemalardan tiyatrolara, tarihi mekanlardan nostaljik dükkanlara kadar pek çok alternatif ve sınırsız ayrıcalıklar keşfediliyor.


PRESTİJLİ YAŞAM  VE İŞ ALANLARI

Taksim meydanına yürüme mesafesinde bulunan Taksim Petek Residence’ta yer alan ofis ve suit sahipleri için kişiye özel lüks rezidans hizmetleri sunuluyor. Fitness, kapalı yüzme havuzu, sauna ve jakuzi alanlarının bulunduğu projede ofis katlarına özel asistan hizmeti ve lüks toplantı odaları yer alıyor.


METROYA YÜRÜME MESAFESİNDE

Taksim Petek Residence projesi, Taksim Meydanı’na, metroya ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde konumlanıyor. Ev ve işyerine en kısa sürede ulaşılabilecek lokasyonda bulunan proje, her türlü ekipmana sahip toplantı odası, ayrıcalıklı yönetim odası, danışma, sekretarya bölümleri ve consierge gibi üstün nitelikli hizmetler ile de ayrıcalıklı bir yaşam fırsatı veriyor.


ZİYA YILMAZ: “PETEK RESİDENCE’I TASARLARKEN ARILARDAN ESİNLENDİK”

Taksim Petek Residence’ın tasarımında arılardan etkilendiklerini belirten Ziya Yılmaz, “Projemiz, yerli ve yabancılardan büyük ilgi görüyor” diye konuştu.


DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, projenin yerli ve yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi gördüğünü söyledi. Yılmaz, şunları söyledi: “Taksim Petek Residence, DAP Yapı’nın geliştirdiği diğer projelerde olduğu gibi tasarımı ve mimarisi kadar sunduğu lüks ve konforlu yaşam alanlarıyla tercih ediliyor. DAP Yapı olarak sıra dışı ve hakkında konuşulacak mimarilere sahip projeler geliştiriyoruz. Tasarlarken arılardan esinlenerek Gaudi’nin eserlerine benzeyen çok özel bir proje hayata geçirdik.”


TAKSİT 2.500 DOLAR

Reklam ve tanıtım yapmadan projenin yüzde 58’inin satışını tamamladıklarını açıklayan Yılmaz, “Taksim’in göbeğinde inşaatı tamamlanmış ayrıcalıklı bir projeyi 2500 dolar taksitle satışa sunuyoruz. Arılar altıgen yuvacıklar yaparak mevcut alanı en iyi şekilde değerlendiriyor, böylece en az balmumuyla hafif fakat sağlam petekler yapabiliyor. Bal peteğinin oluşması tam anlamıyla mimari bir şaheser.”


İSTANBUL’UN KALBİNDE ÖZEL BİR PROJE GELİŞTİRDİK


İstanbul’un merkezinde kaliteli ve lüks bir proje daha geliştirdiklerini söyleyen Ziya Yılmaz, “İstanbul’un kültür ve tarihi dokusunun, eğlencenin, alışverişin, lüks otellerinin merkezi konumundaki Taksim’de yer alan Petek Residence kendisine özel mimarisi ile bölgesine de değer katıyor. Beyoğlu, İstiklal ve Taksim üçgeninde dinamik ve elit bir yaşamın sunulduğu Taksim Petek Residence, iş, yaşam ve eğlence alanlarına olan yakınlığıyla lüks, ferah ve prestijli yaşam isteyenlere mükemmel bir yatırım imkânı sunuyor.


Petek Residence daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi yatırımcısına yüksek prim sağlayacak. Hemen teslim ve lansman avantajlarından yararlanmak isteyenleri bu özel projeye davet ediyoruz. İstanbul’un her yerine ulaşılabilecek bir konumda olan projemiz bu kapsamda yerli ve yabancı yatırımcılardan yoğun talep görüyor” diye konuştu. Farklı mimari tasarımıyla dikkat çeken Dap Yapı, daha önce de Vazo, Burgu tasarımlar yapmıştı.


 Karar 

Bu haber Hürriyet Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;
DAP Yapı tarafından İstanbul Taksim'de inşa edilen ve hayatın başladığı Taksim Petek Residence projesinde Ramazan ayma özel ödeme planı sunuluyor. Kampanya kapsamında konut, ofis ve ticari ünitelerden oluşan Petek Residence'dan yerini almak isteyenler, hemen teslim frrsatıyla 50 ay vade ve 0 faiz sisteminden yararlanabiliyor. 132 bağımsız bölümden oluşan ve akıllı bina sistemi teknolojisiyle hayata geçirilen Taksim Petek Residence'da, 112 rezidans, 15 ofis ve 5 mağaza bulunuyor. Dış cephesi bal peteği olarak tasarlanan Taksim Petek Residence, 1+1,2+1 ve 3+1 rezidans daireler yer alryor. Projede daire büyüklükleri 103-239 metrekare, ofis büyüklükleri 92-142 metrekare arasında değişiyor. Ticari ünitelerin büyüklükleri ise 183 metrekareden başlıyor. Fitness, kapah yüzme havuzu, sauna ve jakuzi alanlarının bulunduğu projede ofis katlarına özel asistan hizmeti ve lüks toplantı odaları yer alıyor. Taksim Petek Residence projesi. Taksim Meydanına, metroya ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde konumlanıyor.  HürriyetHaber Sabah Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Dap Yapı tarafından İstanbul Taksim'de hayata geçirilen Taksim Petek Residence projesinde ramazan ayına özel ödeme planı sunuluyor. Kampanya kapsamında konut, ofis ve ticari ünitelerden oluşan Petek Residence'dan ev almak isteyenler, teslime hazır 50 ay vade ve 0 faiz sisteminden yararlanabiliyor. 132 bağımsız bölümden oluşan ve akıllı bina sistemi teknolojisiyle hayata geçirilen Taksim Petek Residence'da, 112 rezidans, 15 ofis ve 5 mağaza bulunuyor.SabahHaber Habertürk Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı ;Gayrimenkul şirketleri, yaz aylarında tatile çıkanlar nedeniyle durgunlaşan satışları sıfır faizli kampanyalarla canlandıracak. 


Ramazan Bayramı'na özel kampanyalar düzenleyen şirketler, 36 aydan 72 aya kadar, yani 3 ila 6 yıl faizsiz ödeme seçenekleriyle ev sahibi olma imkânı sağlayacak. Böylece, 9 günlük Ramazan Bayramı tatilinde satış ofislerini açık tutacak olan gayrimenkul şirketleri, ev sahibi olmak isteyenler için piyasada 1.10 ile 1.20 arasında seyreden konut kredisi faizlerini sıfıra çekmiş olacak. İşte sıfır faiz kampanyası uygulayan projelerden bazıları: 

Bal peteğinde 50 ava 0 faiz 

Dap Yapı'nın, Taksim'de hayata geçirdiği Taksim Petek Residence için düzenlediği kampanya kapsamında; yatırımcıların hemen teslim imkanıyla, 50 ay vade ve 0 faiz sisteminden yararlanabilecekleri kaydedildi. Bal peteği motifli mimariyle inşa edilen projede; 112 rezidans, 15 ofis ve 5 mağaza bulunuyor. Suit, Grand Suit ve King Suit olarak tasarlanan 1 + 1, 2+1 ve 3+1 dairelerin metrekare büyüklükleri 103 ila 239 metrekare arasında değişiyor. Taksim Petek Residence'ta bulunan ofis büyükleri ise 92 ila 142 metrekare arasında değişiyor. 

Kartal'da faiz sıfıra indi

İstanbul'daki 6 projesi için kampanya düzenlediğini açıklayan DKY inşaat, Kartal bölgesinde konumlanan DKY Kartal'da yatırımcılara, 0 peşinat 0 faiz veya yüzde 20 peşin indirimi sunuyor. 21 bin 600 metrekare arazi üzerinde yükselen projede 2+1,5, 3+1,5, 4+1,5 ve 5+1,5 tipinde 336 konut ofis alanları yer alıyor. Projedeki dairelerde ayrıca 5 metrekare ile 7 metrekare arasında değişen açılıp kapanabilen balkonlar da yer alıyor. DKY Kartal'da yaşamın Aralık 2017'de başlaması planlanıyor. 

Karat'ta kampanyaya devam

Doğa Şehircilik ve Başyapı inşaat tarafından Emlak Konut GYO ortaklığıyla hayata geçirilen Karat 34, 3'ü rezidans, 3'ü ofis olmak üzere toplam 6 blok olarak Basın Ekspres Yolu üzerinde yükseliyor. 


Karat 34'te 36 ay sıfır faiz kampanyası bayram boyunca devam ediyor. Projed toplam 470 konut ile 123 adet ofis, 28 ticari üniteden oluşuyor. Projede alan büyüklükleri 28.5 metrekare ile 267 metrekare arasında değişen stüdyo, 1 + 1, 1 + 1 dubleks, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks daire seçenekleri bulunuyor.  

Dört farklı seçenek sunuyor

Teknik Yapı Halkalı- İkitelli bölgesinde yükselip 2016 yılında yaşam başlayan Metropark projesinde ev sahibi olmak isteyenlere 4 farklı sıfır faizli seçenek sunuyor. Yüzde 50 peşin 72 ay vade ile ev sahibi olmak isteyen yatırımcılara sıfır faiz uygulanıyor. Diğer ödeme seçeneklerinde ise yüzde 40 peşinatla 60 ay, yüzde 30 peşinatla 48 ay ve yüzde 10 peşinatla 40 ay yüzde sıfır faiz oranı yatırımcılara sunuluyor. Metropark projesinde 4 konut bloku, 2 rezidans kulesi, 1 home ofis rezidans bloku, 1 yatay konut bloku yer alıyor. 

Faizi 60 ayda sıfıra çekti 

Sur Yapı, Sancaktepe'de hayata geçirdiği Lavender projesinde 60 aya sıfır faiz uyguluyor. Projede 535 konut ile cadde mağazalar yer alıyor. Üç farklı blok tipinde 57 metrekare ile 226 metrekare arasında değişen 1 + 1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı projede, göletler etrafında konumlanmış 3+1 ve 4+1 dairelerin müstakil yalı dairesi gibi hazırlandığı kaydedildi. Lavanta bahçelerinden esinlenerek yapılan Lavender'de geniş yeşil alanlar ve göletin yanı sıra piknik alanları, açık ve kapalı yüzme ile sosyal alanlar bulunuyor. 


Habertürk