29 / 06 / 2022

DAP Yapı'dan Çeşme ve Mavişehir'e iki yeni proje geliyor!

DAP Yapı'dan Çeşme ve Mavişehir'e iki yeni proje geliyor!

Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “İki yeni projeye hazırlanıyoruz. Çeşme’de denize sıfır bir arazide benzersiz bir proje için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bir diğer projemiz de Karşıyaka Mavişehir’de” ifadelerini kullandı...DAP Yapı, son iki yılda 4 bin 600 konutu teslim etti. İstanbul dışındaki ilk projeleri DAP İzmir’de inşaatın hızla devam ettiğini ifade eden Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "İzmir’in en güvenli binasını inşa etmek istedik" dedi.

13 milyarlık yatırım

Milliyet'te yer alan habere göre; 1+0'dan 3+1'e kadar alternatif dairelerin yer aldığı DAP  İzmir  projesinde kişiye özel ödeme seçeneklerinin yanı sıra düşük peşinat ve düşük taksit ve senetle satış imkanı da sunuluyor. DAP İzmir, 31 ve 32 katlı iki blok olarak yükseliyor. 450 milyon TL yatırım bedeli hayata geçirilen, geniş balkonlu, deniz manzaralı dairelerden oluşan proje, 707 konut ve ticari alandan oluşuyor. İzmir projesinde bloklardan biri 21, diğeri ise 17’nci kata ulaştı.

DAP Yapı dan Çeşme ve Mavişehir e iki yeni proje geliyor!

Ziya Yılmaz, "Bu tarz projelerde 20 metre temel derinlik güvenilir kabul edilir. Ama biz deprem ülkesi olduğumuzun bilinciyle hareket ettik. İzmir’in en güvenli binasını yapmak istedik ve 61 metre derine indik. Yani, bir bina ölçüsü olarak örnek vermem gerekirse; 21 kat yerin üstüne yapacağımız çalışmayı, 21 kat yerin altına indirdik. Otopark da yerin altında. Teslimi Aralık 2020 diye açıklamıştık. İnşaat, her ay 4 kat eklenerek yükseliyor" ifadelerini kullandı.

İstanbul ve İzmir’de topladıkları arsaların büyüklüğünün 700 bin metrekareye ulaştığına dikkat çeken Yılmaz, “Önümüzdeki 5 yılda bu 700 bin metrekarede 13 milyar liralık yatırım hedefimiz var. İki yeni projeye hazırlanıyoruz. Çeşme’de denize sıfır bir arazide benzersiz bir proje için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bir diğer projemiz de Karşıyaka Mavişehir’de” dedi.

Web: https://dapyapi.com.tr/

 

Dap Çekmeköy ve Dap Çeşme'de ön talep dönemi başlıyor!