DBM İnşaat'tan İzmir Çiğli'ye ofis projesi!

DBM İnşaat'tan İzmir Çiğli'ye ofis projesi! DBM İnşaat'tan İzmir Çiğli'ye ofis projesi!

İnşaat çalışmalarını Çiğli ağırlıklı olarak sürdüren DBM İnşaat, Anadolu Caddesi üzerinde, iki ofis projesi üzerinde çalışıyor. Yönetim Kurulu Başkanı Barış Öncü, projelerden birinde inşaata Nisan'da başlamayı planladıklarını belirtti.


İnşaat çalışmalarını Çiğli ağırlıklı olarak sürdüren DBM İnşaat, Anadolu Caddesi üzerinde, iki ofis projesi üzerinde çalışıyor. Projelerden birinde inşaata Nisan'da başlamayı planladıklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Barış Öncü, "Balatçık'ta, içinde banyo, mutfak, balkon ve her türlü teknik donanımın olacağı projenin metrekare fiyatını 3 bin lira civarında düşünüyoruz" diye konuştu. 


'Prestij'e bekleriz' 


Yine Çiğli Balatçık'taki 'Prestij konut projesinde de yaşamın başladığını vurgulayan Barış Öncü, "Fiyatlar, 289 bin ile 340 bin lira arasında. Tüm dairelerin 3+1 ve 125 metrekare olduğu projede, kalan dairelerimiz için iki bankayla, 36 ay için 'sıiır' faizli, 60 ve 120 ay ödeme seçenekleri için de uygun faiz oranlarını içerecek şekilde anlaşma yaptık" şeklinde konuştu. Milliyet Ege