Deluxia Projesi 2.Etap'da 145 bin TL'ye!

Deluxia Projesi 2.Etap'da 145 bin TL'ye! Deluxia Projesi 2.Etap'da 145 bin TL'ye!

Teknik Yapı toplam 702 konutluk Deluxia projesinde yer alan farklı tip, büyüklük ve cepheye sahip 218 daire,lansman fiyatları ile satışa çıktıToplam 702 konutluk Deluxia projesinde yer alan farklı tip, büyüklük ve cepheye sahip 218 daire,lansman fiyatları ile satışa çıktı Teknik Yapı, Mart 2010"da satışa sunduğu Deluxia projesinde yer alan ancak ilk etap satışlarına dahil etmediği farklı tip ve büyüklüklerdeki 218 konutun satışına başladı. Yüksek şerefiyeli grup içinde yer alan 2. etap dairelerin 145"i Deluxia Palace, 73"ü Deluxia Suites"de bulunuyor. Satışa sunulanların büyük kısmını brüt 67 metrekareli 1+1 tipi konutlar oluşturuyor. Deluxia Palace"da yer alan dairelerin fiyatları 161 bin 500 TL"den, Deluxia Suites"de yer alan konutlar ise 154 bin 600 TL"den başlıyor.

Önce gelene fiyat avantajı

Toplam 702 konutluk projede yer alan 1. etap satışlarının büyük kısmını tamamlayan Teknik Yapı, ses ve ışık gösterisi yapılacak olan havuz ve gölet manzarasına sahip 2. etap satışında da ilk gelen müşterilerine avantaj sağlayan bir satış stratejisi uygulamaya başladı. Deluxia projesinin ilk etap satışlarının Mart ayında kısa süreli ˜fiyat avantajı" ile başladığını hatırlatan Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, ikinci etap satışlarında da aynı fırsatın sunulacağını açıkladı. Satışlarda belli bir noktaya ulaştıktan sonra metrekare birim fiyatlarında bir düzenleme yapılacağını açıklayan Umut Durbakayım, œTeknik Yapı olarak satışa sunduğumuz tüm projelerde belli bir yüzdeye ulaştıktan sonra fiyat artışı yapıyoruz. Böylece hem ilk gelen müşterilerimize uygun fiyat olanağı sunuyoruz, hem de belli bir primi garanti etmiş oluyoruz. Erken davranan müşterilerimiz kazançlı çıkıyor dedi.

Umut Durbakayım avantajlı fiyat uygulamasının 10 gün (1 hafta)   süreceğini belirterek œDeluxia projemizdeki mevcut fiyatlar bile bölgedeki fiyat seviyesinin altında. Ancak biz projelerimizden daire almak için gelen ilk müşterilerimize önemli bir avantaj sunmak istiyoruz. Uygun fiyat seviyesini de yüzde 5 gibi aşağıdan başlatarak ikinci etap satışlarına start vereceğiz. Finans Merkezi"ne ev sahipliği yapacak olan Batı Ataşehir"deki prim potansiyelini göz önünde bulundurarak müşterilerimize çifte fırsat olarak tanımladığımız bu satışı sadece 10 gün (1 hafta)   sürdüreceğiz açıklamasında bulundu.