07 / 10 / 2022

Dolar kuru gümbür gümbür 19 TL'ye gidiyor! Dolardaki son durumu gören inanamıyor! 1 dolarınız bile varsa hemen bakın!

Dolar kuru gümbür gümbür 19 TL'ye gidiyor! Dolardaki son durumu gören inanamıyor! 1 dolarınız bile varsa hemen bakın!

Doları olanlar ya da dolar almak isteyenler dolar kurunun ne kadar olduğunu merak ederken, dolar kurunda son durum, dolar düştü mü yükseldi mi gibi soruların yanıtlarını araştırıyor. İşte dolar kurunda son durum...Doları olanlar ya da dolar almak isteyenler dolar kurunun ne kadar olduğunu merak ederken, dolar kurunda son durum, dolar düştü mü yükseldi mi gibi soruların yanıtlarını araştırıyor.

Dolar kuru gümbür gümbür 19 TL ye gidiyor! Dolardaki son durumu gören inanamıyor! 1 dolarınız bile varsa hemen bakın!

Peki dolar kurunda son durum ne? 1 dolar ne kadar? 28 Temmuz 2022 dolar kuru ne kadar? İşte merak edilen o soruların yanıtları...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön