25 / 06 / 2022

Dolarda 13 lira iddiası

Dolarda 13 lira iddiası

Mayıs ayının başında bu yana yükseliş yüzde 10 seviyelerini bulurken, dolar için 15,07 seviyesinin altı çizildi.Geride kalan haftaya 15 TL dolaylarında başlayan dolar bir haftalık süreç içerisinde 16,19 liraya ulaştı. Diğer taraftan Merkez Bankası doların efektik kurunu alış işlemlerinde 16,33 lira, satış işlemlerinde ise 16,40 TL olarak belirledi.

Dolarda 13 lira iddiası

Kritik Aşama 15,07 Lira

Mayıs ayının başında bu yana yükseliş yüzde 10 seviyelerini bulurken, dolar için 15,07 seviyesinin altı çizildi.
Dünya'dan Ufuk Korcan'ın imzasını taşıyan habere göre, dolar/TL kurunda 15,07 lira seviyesinin destek noktası olduğuna dikkat çekerken ve bu seviyenin altına inilmesiyle 13,27 liraya kadar çekilme bekleniyor.
 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.