Double Diamond Residence satışa çıktı!

Double Diamond Residence satışa çıktı!İzmir'de faaliyet gösteren Katal İnşaat yeni projesi Double Diamond Residence projesini satışa çıkardı. Karşıyaka Yeni Girne Bölgesi'nde yer alan proje halkın beğeniye sunuldu.


Katal İnşaat tarafından 60 milyon TL'ye  İzmir  Karşıyaka Yeni Girne Bölgesi'nde inşa edilen Double Diamond Residence projesi beğeniye sunuldu.


Özel fiyatlarla tanıtılan proje sahiplerini bekliyor. 30 bin metrekare kapalı alana sahip proje 'Çok Konuşulan Nokta' sloganıyla tanıtıldı. 


2 blok şeklinde yükselecek Double Diamond Residence'ta toplam 156 daire yer alıyor. Projede ilk 39 konut satışa sunuldu. 


Katal İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Erdem, proje ile ilgili "Bugüne kadar İzmir'de çok sayıda konut, sanayi siteleri, alışveriş merkezleri, oteller ve okullar inşa ettik. Yatırımlarımız yurtiçi ve yurt dışında devam ediyor. 6 binin üzerinde tamamlanmış ve sahiplerini bulmuş konut var. Kısa ve uzun vadede İzmir içi ve dışında olmak üzere; konut yapımıyla ilgili çalışmalarımız devam ediyor" şeklinde konuştu. 
Milliyet Ege