Dragos Royal Towers'ın çevresi Boğaziçi gibi olacak

Dragos Royal Towers'ın çevresi Boğaziçi gibi olacak Dragos Royal Towers'ın çevresi Boğaziçi gibi olacak

Kısa bir süre içinde Dragos ve çevresi, İstanbul'un yeni Boğaziçi haline gelecek.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Dragos'un hemen yakınında oluşturulacak Kartal Kentsel Dönüşüm Projesi (Kartal Merkezi İş Alanları-MİA) kapsamında, büyük sanayi kuruluşları, işyerleri ve fabrikalar şehir dışına taşınıyor. Yani kısa bir süre içinde Dragos ve çevresi, İstanbul'un yeni Boğaziçi haline gelecek.
 
Türk yapı sektörünün lider ve yenilikçi markası Dap Yapı da bu değişimin öncüsü olarak, modern dünyanın en son trendlerine uygun mimari teknoloji kullanarak hayata geçirdiği Dragos Royal Towers ile seçkin isimleri bir araya getiriyor. Dap Yapı'nın "Gelecek İçin Yaşam Alanları Oluşturma'' misyonu çerçevesinde şekillenen mimari anlayışı ile benzerlerini sadece Miami, NewYork ve Dubai gibi dünyanın sayılı merkezlerinde görebileceğiniz Dragos Royal Towers, dünyaca ünlü mimar Zaha Hadid tarafından gerçekleştirilen mimarisiyle şimdiden İstanbul'un en gözde yaşam alanlarından biri konumuna gelmiş durumda.
 
Üstelik Dap Yapı, kendi öz kaynaklarını kullanarak Dragos Royal Towers'da yaşamak isteyenlere, peşinatı 1 yıl sonra Ocak 2010'da ödenecek şekilde, sıfır peşinat ve 48 ay vade imkanı sunuyor.
 
Dragos Royal Towers, yapımı halen devam eden Anadoluray hafif raylı sistem metro hattı, Kartal - Pendik deniz otobüsü ve vapur iskelelerinin yanı başında.  Marmaray  projesi ile Kartal-Halkalı arasının 35 dakikaya ineceği düşünülürse, hem şehir karmaşasından uzaklığı hem de merkezi yerlere yakınlığı açısından Dragos Royal Towers, sakinlerine vaat ettiğinden çok daha fazlasını sunacak gibi görünüyor.

0216 517 1 517

www.dragosroyaltowers.com

www.dapyapi.com.tr

info@dragosroyaltowers.com

Dragos Royal Towers'ta 412 bin TL'ye! Peşinat yok!

 

pus