Dremel'den kablosuz vidalama makinesi

Dremel'den kablosuz vidalama makinesi Dremel'den kablosuz vidalama makinesi

Dremel'in sunduğu yeni vidalama makinesi, kablosuz vidalama özelliği ile piyasada tek.Lityum-İyon aküsü sayesinde sadece 430 gram ağırlığındaki cihaz, hem orta hem de hafif zorluktaki farklı vidalama uygulamalarıyla amatör kullanıcılar için ideal. Cihaz, duvara resim asılması, anahtar setlerinin, dolap ve aydınlatma elemanlarının montajı, tavan ışıklandırması ve paketlenmiş mobilyanın kurulması gibi işlerin yanısıra PC'ler ve arabalardaki elektronik devreler, tekne ve uçaklar üzerinde yapılan çalışmalar, audio/video ürünlerinin montaj ve tamiri,  model çalışmaları, minyatür gemi yapımı gibi küçük işleri de kolaylıkla halledebiliyor.

0-300 RPM arası değişken hız, elektronik fren ve manyetik uç tutucuya sahip ürün, küçük bağlantılarda daha iyi kontrol ve diğer vidalamaların giremeyeceği dar alanlara erişim imkanı da sunuyor .

Kompakt ve hafif tasarıma sahip  Dremel vidalama makinesi, yumuşak tutamağı sayesinde tabanca tipi standart tutamaklara oranla üstün denge sağlıyor. Bunun yanı sıra uzun ömürlü hücre koruması, aküyü yanmaya, aşırı ısınmaya ve tamamen boşalmaya karşı koruyor.

5 saatlik şarj süresine ve otomatik mil kitileme özelliğine sahip cihazda, vidalama uçları ve vidalar için ilave saklama yeri de bulunuyor. Ekim ayından itibaren piyasaya çıkacak olan cihaz, Bosch bayilerinden ya da yapı marketlerden satın alınabilir.

Bilgi ve iletişim için:
Zeynep Çalıştıran, Bersay İletişim Danışmanlığı
(212) 337.51.89  zeynep.calistiran@bersay.com.tr

Bilge İnal, Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş.
(212) 335.07 09, bilge.inal@tr.bosch.com