Dubai Towers Esenyurt lokasyon!

Dubai Towers Esenyurt lokasyon!


Firma: Delta İnşaat

Proje: Delta Dubai Towers


Toplam 1.153 adet konutun yer aldığı projede daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Dubai Towers Esenyurt lokasyon bilgisine göre Esenyurt Şehitler Parkı'na 520 metre uzaklıkta bulunuyor.


Dubai Towers Esenyurt lokasyon bilgisine değinmeden önce projenin diğer özelliklerinden bahsedelim. Dairelerin 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandığı proje  Delta İnşaat  imzasyal yükseliyor.


Esenyurt Dubai Towers Rezidans

Konut sçeneklerinin 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edildiği proje Delta İnşaat imzasıyla inşa ediliyor. Proje toplam 1.153 adet konut, 11 adet villa ve 38 adet ticari alandan meydana geliyor.


Delta Dubai Towers ne zaman teslim?

Ortak kullanım alanları kapsamında fitness center, sauna, buhar odası, spor alanları, yüzme havuzu gibi yaşam alanları yer alan projede daire teslimleri 24 ay içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor. Proje toplam 20 bin 510 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.


Dubai Towers Esenyurt lokasyon!

İstanbul Esenyurt'ta hayata geçirilen proje ulaşıma göre Ntowers projesine 300 metre, Esenyurt Şehitler Parkı'na 520 metre, E5 Karayolu'na ise 1 kilometrelik mesafede yer alıyor. Projede ev satışları Mart ayında yapılması planlanıyor.


Dubai Towers satış ofisi adres

Yakuplu Merkez Mahallesi Hürriyet Bulvarı E-5 Skyport K:31-32 Esenyurt/İstanbul


Dubai Towers İletişim

Tel: 0212 853 64 57

Web: http://www.deltada.com/

Tülay ÇENESİZ/Konutfirsatlari.com


projeye sor