10 / 08 / 2022

Dumankaya İnşaat'tan esnek kampanya!

Dumankaya İnşaat'tan esnek kampanya!

Tüketici ihtiyaçlarına göre sektörde öncü kampanya ve projeleri hayata geçiren Dumankaya İnşaat, daire sahibi olmak isteyen fakat bütçesini esnetemeyenler için ödeme planlarını esnetiyor.Tüketici ihtiyaçlarına göre sektörde öncü kampanya ve projeleri hayata geçiren Dumankaya, yeni kampanyası ile daire sahibi olmak isteyen fakat bütçesini esnetemeyenler için esnek ödeme koşulları sunuyor. “Biz esnetiyoruz” sloganı ile çıkan kampanyada daire sahibi olmak isteyenlere özel teklifler ve vade avantajları ile her bütçeye uygun ödeme seçenekleri oluşturuluyor.


Hayallerinizi Esnetmeyin, Şehrin Ritmini Hemen Yakalayın

Kampanya kapsamında, Dumankaya’nın Al Mazaya işbirliği ile İstanbul’un yeni yaşam merkezi Maltepe’de hayata geçirdiği yüksek kalite anlayışı ile Adalar’a karşı ideal bir yaşam alanı ve mükemmel bir yatırım fırsatı sunan Ritim İstanbul projesinde daire sahibi olmak isteyenler 0 faiz veya yüzde 12 indirim ve Mayıs ayına özel ilave yüzde 5 indirim seçenekleri ile evini rahatça alabilecek. Home Office , 2+1 ve 3+1, 3.5+1, 4+1 dubleks gibi daire seçeneklerinin olduğu Ritim İstanbul’da fiyatlar 407 bin TL’den başlıyor. Üstelik açık hava AVM’si, Adalar manzarası, yanı başındaki metro ile ayrıcalıklı bir hayat sunan Ritim İstanbul’da teslimler Mayıs 2016’da.


Dumankaya Mozaik: Doğa ile İç İçe Ferah Bir Yaşam Fırsatı

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Sancaktepe’de yükselen Dumankaya Mozaik projesi, az katlı binaları, 4 farklı dekorasyon seçeneği, geniş metrekareli evleri, projenin yüzde 70’ini kapsayan yeşil alanlarıyla ferah bir yaşam alanı sunuyor.


Kampanyanın geçerli olduğu stüdyo, 2+1, 3+1 gibi daire seçeneklerine 175.560 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabilecek projede, 0 faiz veya yüzde 12 indirim ve Mayıs ayına özel ilave yüzde 5 indirim seçenekleri sunuluyor.


Horizon’da Son Fırsatlar 

Dumankaya, sahil yolunun en prestijli noktasında bulunan ve yalı dairelerinin teslimlerinin başladığı Dumankaya Horizon’da, sınırlı sayıdaki yalı daireleri için çok özel bir kampanya sunuyor. İstanbul’un Anadolu yakasının en değerli semtlerinden biri olan Kartal’da, dik, dar ve iç içe geçmiş binaların aksine yatay, geniş, panoramik ve butik bir yaşam alanı olarak tasarlanan Dumankaya Horizon’da 2+1, 3+1, 4+1 gibi daire seçenekleri 792.880 TL’den başlıyor. Kampanya kapsamında özel ödeme planlarının sunulduğu projede, daire sahipleri lüks standartlardaki yalı dairelerine hemen taşınabilecek.


Sektör ortalamalarına kıyasla çok avantajlı koşullarda ev sahibi olmayı mümkün kılan, kampanya ile ilgili detaylı bilgiye 444 7 222 numaralı telefondan veya dumankaya.com üzerinden ulaşılabilinir.Haber Milliyet Gazetesi'nde şöyle yer aldıDumankaya, yeni kampanyası ile daire sahibi olmak isteyenler için esnek ödeme koşulları sunuyor.


‘Biz esnetiyoruz’ sloganı ile çıkan kampanyada daire sahibi olmak isteyenlere özel teklifler ve vade avantajları ile her bütçeye uygun ödeme seçenekleri oluşturuluyor. Kampanya kapsamında, dumankaya’nın Al Mazaya işbirliğiyle İstanbul Maltepe’de hayata geçirdiği Ritim İstanbul projesinde daire sahibi olmak isteyenler 0 faiz veya yüzde 12 indirim ve mayıs ayına özel ilave yüzde 5 indirim seçenekleriyle evlerini alabilecek. Home Office, 2+1, 3+1, 3.5+1, 4+1 dubleks gibi daire seçeneklerinin olduğu Ritim İstanbul’da fiyatlar 407 bin liradan başlıyor. 


İstanbul Sancaktepe’de yükselen Dumankaya Mozaik projesinde ise stüdyo, 2+1, 3+1 gibi daire seçeneklerine 175 bin liradan başlayan fiyatlarla ve 0 faiz veya yüzde 12 indirimle ayrıca mayıs ayına özel ilave yüzde 5 indirim seçenekleriyle sahip olunabilecek. 


Dumankaya, sahil yolunda bulunan ve yalı dairelerinin teslimlerinin başladığı Dumankaya Horizon’da, sınırlı sayıdaki yalı daireleri için özel bir kampanya sunuyor. Kartal’da yatay, geniş, panoramik ve butik bir yaşam alanı olarak tasarlanan Dumankaya Horizon’da 2+1, 3+1, 4+1 gibi daire seçenekleri 792 bin liradan başlıyor. 


Milliyet