10 / 08 / 2022

Dumankaya İnşaat'tan yılın son kampanyası!

Dumankaya İnşaat'tan yılın son kampanyası!

Dumankaya İnşaat, cazip ödeme planları ve indirimler ile Dumankaya Flex Office, Ritim İstanbul ve Dumankaya Horizon için tüketici beklentilerine göre hazırladığı yılın son fırsatlarını sunuyor.Yeni Nesil Bir Çalışma Ortamı: Flex Offıce Bahçeşehir


Dumankaya Flex Office, Ritim İstanbul ve Dumankaya Horizon projelerinde geçerli olacak kampanya kapsamında; Dumankaya İnşaat’ın Bahçeşehir’de hayata geçirdiği yeni yaşam merkezinde klasik iş ortamı anlayışını tamamen ortadan kaldıran Bahçeşehir Flex Office’de daire sahibi olmak isteyenlere 60 ay 0 faiz ve sıfır peşinat fırsatları sunuluyor.


Dumankaya İnşaat’ın sıra dışı ve ayrıcalıklı bir home ofis konsepti ile hayata geçirdiği Flex Office Bahçeşehir’de home ofis hizmetleri kapsamında anlaşmalı kurumlar aracılığıyla web, hukuk, marka tescil, tercümanlık ve muhasebe gibi danışmanlık hizmetleri ile depo ve arşiv alanları, toplantı odaları, lobi hizmetleri gibi destek hizmetleri de bulunuyor. Proje içerisinde bulunan kat bahçelerinde yer alacak bireysel çalışma alanları ve ofis box üniteleri ile çalışma hayatında özel alan kavramına yeni bir boyut getirecek olan projede, bireylerin yoğunlaşarak çalışabilecekleri, 7/24 açık konforlu bir alan da bulunuyor.


Şehrin Ahengini Ritim İstanbul İle Yakalayın

İstanbul’un en çok değer kazanan ilçelerinden Maltepe’de modern mimarisi, sahip olduğu Prens Adaları manzarası, alışveriş ve sosyal donatıları ile teknoloji ve konforu bir arada sunan Ritim İstanbul projesinde daire sahibi olmak isteyenler için Dumankaya İnşaat, proje kapsamında 60 ay sıfır faiz, peşin alımlarda ise yüzde 12 indirim avantajı sunuyor.


Rezidans, home Office, ticari ofis ve mağazalar olmak üzere toplamda 1.373 bağımsız üniteden oluşan proje, İstanbul‘un iş, yaşam ve kültür merkezlerinden biri olmaya hazırlanan Maltepe’de yükseliyor. Modern mimarisi, sahip olduğu adalar manzarası alışveriş ve sosyal donatıları ile Maltepe’nin çehresini değiştirecek projede, cadde mağazaları, yüksek tavanlı ve son derece şık lobi alanları, dinlenme alanları, lounge, restoran ve seyir terası, kültür merkezi, ofis ve bürolar gibi özel alanlar bulunuyor.


Butik Bir Yaşam Alanı: Dumankaya Horizon

Dumankaya’nın yıl sonu kampanyası kapsamında, Anadolu Yakası’nın prestij hattı sahil yolundaki lüks yalı dairelerini bir araya getiren Dumankaya Horizon’da ise uygun ödeme koşulları ve 120 aya aran vade seçenekleri bulunuyor. Denize sıfır konumda, içerisinde butik AVM’si ve lüks standartları ile ayrıcalıklı bir yaşam sunan Dumankaya Horizon’da hemen daire ve tapu teslimi gerçekleştiriliyor.


Kartal’da bulunan proje, son yıllarda görülen fazlasıyla dik, dar ve iç içe geçmiş binaların aksine yatay, geniş, panoramik ve butik bir yaşam alanı olarak tasarlandı. Proje bulunduğu lokasyon, sahip olduğu Adalar manzarası, mimari ve teknik özellikleri sayesinde daha şimdiden bölgenin en prestijli yaşam alanlarından biri konumunda.


31 Aralık 2015’e kadar geçerli olacak kampanya ile ilgili detaylı bilgiye 444 7 222 numaralı telefondan veya www.dumankaya.com adresinden ulaşılabilinir.Haber Hürriyet Gazetesi'nin emlak ekinde şu şekilde yer aldı....


Maltepe'nin Kadıköy ve kentsel dönüşüm bölgesi ilan edilen Kartal ile komşu olması sebebiyle değerini ve önemini arttırdığının altını çizen Dumankaya yetkilileri, "Maltepe cazibe merkezi haline geliyor. 


Ritim İstanbul projemiz ile Maltepe'nin çehresi değişecek" dedi. Dumankaya inşaat ve Al Mazaya'nın İstanbul Anadolu yakasında. 

Maltepe'de hayata geçildiği ve 2 faz halinde inşa edilen Dumankaya Ritim İstanbul'un modern bir mimariye sahip olduğunu İfade eden şirket yetkilileri. "Adalar manzarası, alışveriş ve sosyal donatılan ile daire sahiplerine teknoloji ve konforu bir atada sunan proje, Maltepe'nin çehresini değiştirecek" ifadelerini kullandı. 


TEKNOLOJİK TASARRUF 

Ritim istanbul'da tanınmış markaların bulunacağı AVM ve ofis gibi ticari ünitelerin yer alacağını belirten yetkililer. "Projede sunulan Dumankaya aydınlatmadan iklimlendirmeye kadar tek bir noktadan kontrol etme imkânı sunarak zeki ev teknolojileıiyle daire sakinlerine konfor vaat ediyor" dedi. E-5 karayolu üzerinde yükselen projede; stüdyodan loft dairelere, ofislerden AVM'ye 1.373 bağımsız bolümden oluşan seçenekler yer aldığına belirten şirket temsilcileri. "Kendi kendine yetebilen proje modelinden hareketle bünyesinde pek çok fonksiyonel üniteyi bulunduran proje site sakinlerine ve civardaki tüketicilere kültürel, sosyal ve eğlence olarak vakit geçirebilecekleri alanlar sunuyor. Yaklaşık 20 bin metrekare kullanılabilir ticari alam ile bölgenin tek açık AVM'si olma özelliğini taşıyacak olan projede, rezidans blokların girişlerindeki yüksek tavanlı ve şık lobi alanları, kat bahçelerinin bulunduğu ara katlarda ki dinlenme alanları, restoran ve seyir terası ve kültür merkezim içinde barındıran özel alanlar da bulunuyor" dedi. Son etap satışa çıktı Ritim İstanbul'un son etabının satışa açıldığı bilgisini veren şirket temsilcileri "Maltepe'de modern mimarisi, sahip olduğu Prens Adaları manzarası, alışveriş ve sosyal donatılan ile teknoloji ve konforu bir arada sunan Ritim İstanbul yeni fırsat ve avantajları ile kazandırmaya devam ediyor. Satışa sunulan blok için özel bir kampanya var. Projede daire sahibi olmak isteyenler yüzde 12'lik peşin indirimden yararlanabilecek. Satış dönemindeki kampanya kapsamında Ritim İstanbul projesinin en prestijli ve en güzel manzarasına sahip olan bu kulesinden öncelikli olarak daire seçme şansı sunuluyor. Banka kredili alımlarda ise 60 ay 0 faiz gibi farklı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuluyor.

Farklı avantajların sunulduğu blok içerisinde stüdyo, l + l,  2+1, 3+1, 3.5+1 gibi daire seçeneklerine 364 bin TL'den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün" dedi.


Hürriyet Emlak 
Haber Zaman Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


Dumankaya Flex Office, Ritim İstanbul ve Dumankaya Horizon projeleri için 5 yıl süreli maliyetsiz kredi kampanyası başlattı. Bahçeşehir Flex Office 60 ay 0 faiz ve sıfır peşinat fırsatı sunulan kampanyada, Prens Adaları manzarasına sahip Ritim İstanbul için ise ek olarak peşin alımlara yüzde 12 indirim başlatıldı. Dumankaya Horizon'da ise 120 aya varan vade seçenekleri sunuldu.


Zaman
Haber Posta Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...

Dumankaya İnşaat cazip ödeme planları ve indirimler ile Dumankaya Flex Office, Ritim İstanbul ve Dumankaya Horizon için tüketici beklentilerine göre hazırladığı yılın son fırsatlarını sunuyor.

Dumankaya Flex Office, Ritim İstanbul ve Dumankaya Horizon projelerinde geçerli olacak kampanya kapsamında; Dumankaya İnşaat'm Bahçeşehir'de hayata geçirdiği yeni yaşam merkezindeki Bahçeşehir Flex Office'de daire sahibi olmak isteyenlere 60 ay 0 faiz ve sıfır peşinat fırsatları sunuluyor. Home ofis konsepti ile hayata geçirilen Flex Office Bahçeşehir'de home ofis hizmetleri kapsamında anlaşmalı kurumlar aracılığıyla web, hukuk, marka tescil, tercümanlık ve muhasebe gibi danışmanlık hizmetleri ile depo ve arşiv alanları, toplantı odaları, lobi hizmetleri gibi destek hizmetleri de bulunuyor. 

Ritim İstanbul'da 0 faiz 

Maltepe'de modern mimarisi, Prens Adaları manzarası, alışveriş ve sosyal donatıları ile teknoloji ve konforu bir arada sunan Ritim İstanbul projesinde daire sahibi olmak isteyenler için Dumankaya İnşaat, proje kapsamında 60 ay sıfır faiz, peşin alımlarda ise yüzde 12 indirim avantajı sunuyor. Dumankaya'nm yıl sonu kampanyası kapsamında, Anadolu Yakası sahil yolundaki yalı dairelerini bir araya getiren Dumankaya Horizon'da ise uygun ödeme koşulları ve 120 aya aran vade seçenekleri bulunuyor. Denize sıfır konumda, içerisinde butik AVM'si ve lüks standartları ile ayrıcalıklı bir yaşam sunan Dumankaya Horizon'da hemen daire ve tapu teslimi gerçekleştiriliyor. Kartal'da bulunan proje, son yıllarda görülen fazlasıyla dik, dar ve iç içe geçmiş binalar m aksine yatay, geniş, panoramik ve butik bir yaşam alanı olarak tasarlandı. 


Posta


Haber Hürriyet Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;

DUMANKAYA İnşaat, Flex Office, Ritim İstanbul ve Dumankaya Horizon projelerinde uygun ödeme seçenekli kampanya düzenledi. Şirketin Bahçeşehir'de hayata geçirdiği Bahçeşehir Flex Office'de daire sahibi olmak isteyenlere 60 ay 0 faiz ve sıfır peşinat fırsatları sunuluyor. Ritim İstanbul projesinde daire sahibi olmak isteyenler için Dumankaya İnşaat, proje kapsamında.60 ay sıfır faiz, peşin alımlarda ise yüzde 12 indirim avantajı sunuyor. Toplamda 1.373 bağımsız üniteden oluşan proje Maltepe'de yükseliyor. Dumankaya Horizon'da ise 120 aya varan vade seçenekleri bulunuyor. Kartal'daki projenin içinde butik bir AVM bulunuyor. Dumankaya Horizon'da hemen daire ve tapu teslimi gerçekleştiriliyor. 

Hürriyet